Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Шановні дорослі, дорогі діти! Щиро вітаємо вас зі світлим і радісним святом - днем Святого Миколая Чудотворця!

19 грудня 2018

 

Сьогодні, всі християни відзначають одне з найрадісніших та найочікуваніших свят нашої малечі – день Святого Миколая Чудотворця, яке приходить чарівною зимовою казкою на нашу благодатну землю перед новорічно-різдвяними святами.

У цей час, маленькі діти з нетерпінням чекають дива, адже Святий Миколай невидимою рукою здійснює  найзаповітніші їхні мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов. Це справжнє свято віри, світла і добра. Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб воно залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до традицій минулого.

Миколай Чудотворець – захисник, наставник і покровитель дітей. Він дарує усім віру в чудесне здійснення бажань, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає на добро. Тож, подаруймо своє тепло і увагу тим, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято.

Сердечно бажаємо всім здоров’я і благополуччя, достатку і щасливої долі. Хай Святий Миколай оберігає вас з дитинства і протягом  усього життя, дарує щастя, радість і віру в чудеса.

З повагою, в.о. голови райдержадміністрації Ф.В.Давиденко

Заступник голови районної ради  Г.А.Смаглюк