Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Формування районного бюджету на 2019 рік

06 листопада 2018

Сьогодні , 6 листопада, відбулась нарада щодо формування районного бюджету на 2019 рік. На нараді були присутні керівники та головні бухгалтери установ та організацій району, які отримують кошти з державного та місцевого бюджету.

Проводив  нараду в. о. голови райдержадміністрації Федір Давиденко, який повідомив про ситуацію, яка складається  у бюджеті на кінець 2018 року і що очікується у  районному бюджеті загалом у 2019 році.

Про принципи формування бюджету на 2019 рік ознайомив всіх присутніх начальник фінансового відділу райдержадміністрації Валентин Очередько.  Він коротко описав ситуацію у бюджеті 2018 року, потім розповів про формування бюджетного запиту на 2019 рік  та  строки його  подання.  Також Валентин Анатолійович довів до відома керівника кожної бюджетної організації району контрольні цифри, виходячи з яких потрібно формувати майбутні бюджетні запити.

У кінці наради Федір Давиденко підсумував сказане, дав завдання провести заходи по оптимізації  числа працюючих бюджетних закладів відповідно до доведеного фінансування, зауважив брати активну участь всім керівникам  органів місцевого самоврядування у  формуванні районного бюджету.

 
Сектор культури, туризму та інформаційної діяльності
райдержадміністрації