Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Проведено нараду з керівниками установ району

05 листопада 2018

Сьогодні в. о. голови райдержадміністрації Федір Давиденко провів щотижневу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ Сосниччини.

Серед важливих і актуальних питань, які розглядали на нараді, були питання: про хід нарахування субсидій населенню з 1 листопада 2018 року, про сплату суми обов'язкового платежу для споживачів, які отримують субсидії, про початок проведення районних олімпіад - першими проведуть районну олімпіаду з української мови та математики, про участь у п’ятиденних курсах підвищення кваліфікації вчителів перших класів за програмою «Нова українська школа», про підготовку до проведення святкування Дня працівника культури, про комп’ютеризацію центральної районної лікарні та оновлення освітлення у коридорах та подвір’ї лікарні, про закупівлю нової лікувальної установки для стоматологічного кабінету,  про стан підписання декларацій із сімейними лікарями, про фінансування закладів освіти,  медицини та культури на 2019 рік.

 За підсумками наради в. о. голови райдержадміністрації Федір Давиденко дав ряд доручень керівникам організацій та установ району.

 

Сектор культури, туризму та інформаційної діяльності

райдержадміністрації