Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Семінар - навчання профактиву держслужбовців області у Сосницькій райдержадміністрації

24 жовтня 2018

24 жовтня 2018 року  у приміщенні Сосницької районної державної адміністрації  проводився семінар-навчання профактиву районних, первинних профорганізацій Чернігівської обласної організації Профспілки працівників державних установ України (за окремим визначенням) за проектом «День обласного комітету профспілки в районній організації Профспілки».

У семінарі взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Ф.В.Давиденко, профактивісти Сосницької, Менської, Борзнянської районних організацій профспілки державних службовців.

Відкрила семінар та ознайомила присутніх з планом роботи голова обкому Профспілки М.В. Бойправ. В ході семінару було розглянуто низку питань:

1. Про роботу місцевих органів виконавчої влади по забезпеченню соціально-економічного захисту працюючих на підприємствах і установах  Сосницького району - заслухано в.о.голови районої державної адміністрації Ф.В.Давиденка.

2. Про основні напрямки  профспілкової роботи обласної організації Профспілки працівників державних установ України в 2018 році та завдання районних, міських первинних організацій Профспілки по захисту  трудових прав членів профспілки, організаційному та фінансовому зміцненню структурних ланок - заслухано голову обкому профспілки  М.В.Бойправ .

3. Про забезпечення в умовах реформування органів місцевого самоврядування та збереження і створення  первинних профорганізацій у новостворених ОТГ.  Соціальний діалог, його форми і методи. Колдоговірна робота - заслухано заступника голови обкому профспілки В.А.Сидорович.

4.  Діловодство у профспілковій організації. Контроль за виконанням власних рішень та профспілкових органів вищого рівня. Реєстрація первинних організацій профспілки згідно діючого законодавства -  заслухано завідувача організаційно-правового відділу обкому Профспілки І.А. Петрушанко.

5. Ведення бухгалтерського обліку у первинних профспілкових організаціях - заслухано головного бухгалтера обкому профспілки  Л.М. Демченко.

6. Про досвід роботи районної організацій Профспілки по захисту трудових прав та інтересів спілчан - заслухано голову Сосницької районної організації М.С.Єсипенка та голову Борзнянської районної організації Профспілки  О.І. Морміль .

По закінченню семінару були підведені підсумки, надані індивідуальні консультації, всі присутні в ході професійного спілкування отримали додатковий досвід, збагатились новими ідеями та впевнилися в необхідності та значущості даної справи.

 

 
 
 
Сектор культури, туризму та інформаційної діяльності
райдержадміністрації