Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Творчий вечір музиканта, поета та композитора Володимира Чернявського

03 жовтня 2018

2 жовтня у концертному залі Сосницького будинку культури відбувся творчий вечір заслуженого працівника культури України, провідного методиста Сосницького будинку культури Володимира Миколайовича Чернявського «Золото осені впало на скроні» з нагоди його 60-річчя та 40-річчя професійної діяльності.

До початку творчого вечору у фоє будинку культури була розміщена виставка малюнків Володимира Миколайовича та представлено всі нагороди, грамоти та подяки за роки творчої діяльності ювіляра. Всі присутні, хто заходив у зал, могли зробити посильний внесок для видання нової збірки віршів ювіляра.

Творчий вечір розпочався із виступу народного фольклорного аматорського колективу «Криниці», незмінним акомпаніатором якого є Володимир Чернявський. Привітати ювіляра прийшли заступник голови районної ради Г. А. Смаглюк, завідувач сектору культури, туризму та інформаційної діяльності райдержадміністрації Л. В. Плющ, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Сосницької селищної ради І. С. Кустенко, помічник народного депутата України Анатолія Євлахова І. Д. Портний, учасники літературно-мистецького об’єднання «Убідь», працівники культури, друзі та колеги. Лунало багато теплих слів, привітань на адресу Володимира Миколайовича.

Глядачі та учасники заходу отримали задоволення від невимушеної атмосфери, в якій пройшов творчий вечір музиканта, поета та композитора Володимира Миколайовича Чернявського.

 
 

Сектор культури, туризму та інформаційної діяльності

райдержадміністрації