Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Шана і повага до найстаріших представників громади

02 жовтня 2018

1 жовтня в Україні відзначався Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана,   що засвідчує глибоку повагу до найстаріших представників громади, які є носіями кращих трудових традицій та наших духовних скарбів.

До відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, розташованого у с. Бутівка, завітали привітати людей поважного віку керівник апарату райдержадміністрації М.С.Єсипенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Г.А.Худяков та  директор районного територіального центру В. Г. Конон. Посадовці привітали присутніх з днем похилого віку, поцікавилися  їхніми проблемами, умовами проживання, харчування та інше. Керівники відзначили, що саме люди похилого віку заслуговують на повагу і шану, адже у свій час зробили багато для нашої країни, серед них ветерани Другої світової війни та ветерани праці, всіх їх об’єднує висока духовність, непохитна віра в силу добра та життєва мудрість. У знак подяки  були подаровані всім солодощі. 

Представники влади побажали присутнім міцного здоров’я, мирного неба, усіх життєвих гараздів та впевненості у завтрашньому дні.

 

 

Управління соціального захисту населення

райдержадміністрації