Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

У Чернігові привітали прийомних батьків та усиновлювачів

01 жовтня 2018

 

 

28 вресня 30 усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів з усіх куточків області зібрали у стінах Молодіжного театру в Чернігові з нагоди Дня усиновлення. Серед яких була і сім’я із Сосницького району с. Кудрівка Віри Перехватової та В’ячеслава Перехватова. Зі святом прийомних батьків вітали заступник голови ОДА Наталія Романова та перший заступник голови облради Валентин Мельничук.

— Ваша любов не дала згаснути надії на краще майбутнє сотням маленьких сердець. Ви не побоялися взяти на себе відповідальність за долі дітей, які лишились батьківського тепла, — звернулася до присутніх Наталія Романова. — Тут зібралася велика родина, яка розуміє: кожна дитина повинна зростати в сім'ї. Таку мету має і Національна стратегія реформування системи інституційного догляду до 2026 року. Переконана, що сімейними формами виховання ми зможемо охопити всіх дітей, які цього потребують, подарувавши їм другий шанс на щастя. Шлях складний, але ми рухаємося у правильному напрямі. Як доказ цього — два дитячі будинки сімейного типу, що мають бути створені найближчим часом у Чернігові.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері захисту законних прав та інтересів дітей та з нагоди Дня усиновлення Вірі Перехватовій було вручено  цінний подарунок та оголошено Подяку голови облдержадміністрації.

У свою чергу, прийомні батьки подякували за підтримку, що надають органи державної влади, а всім присутнім побажали терпіння, яке так необхідне, аби достукатися до дитини та завоювати її прихильність.

Після офіційної частини за участю вихованців Чернігівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей відбувся флешмоб у рамках Всеукраїнської акції «Усиновлення — це любов назавжди».

 
 
 
Служба у справах дітей райдержадміністрації