Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулась чергова сесія районної ради

28 вересня 2018

 

Сьогодні відбулася чергова дев’ятнадцята сесія сьомого скликання районної ради. Головував на засіданні заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, в. о.  голови райдержадміністрації Олег Трамана, керівник апарату райдержадміністрації Микола Єсипенко, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації та керівники установ району, селищний та сільські голови, та інші.

У ході пленарного засідання було розглянуто та прийнято вісім питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо на постійних комісіях районної ради.

Внесення змін до районного бюджету на 2018 рік презентував начальник відділу фінансів райдержадміністрації Валентин Очередько. Також депутатами розглядалися питання про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку району на 2018 рік, вносилися зміни до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення виконавців заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації в районі на 2018 рік, про завершення процедури реорганізації КЗОЗ «Сосницький РЦПМСД  ім. Б. Л. Смирнова» про внесення змін до Статуту КЗ «Сосницька РЦБС ім. О. П. Карпинського», про присвоєння звання «Почесний громадянин Сосниччини» уродженцю с. Кудрівка Роману Солодаренку, про звернення до Верховної Ради України щодо недопущення вирубки лісів, та про виконання договірних зобов’язань в частині надання районному бюджету субвенції з бюджету селищної ради.

 
 
 
 
 
 
Сектор культури, туризму та інформаційної діяльності
радержадміністрації