Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

13 вересня 2018

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

ЗАХОДИ З ІМУНІЗАЦІЇ ДИКИХ ТВАРИН!

У Сосницькому районі  планується проведення імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу повітряним розподілом принад з вакциною за допомогою літаків АН 2 в період з кінця вересня початку жовтня 2018 року.

Сказ – одна з найнебезпечніших вірусних хвороб, спільних для тварин та людей, за якою уражається центральна нервова система з ознаками поліенцефаломієліту, супроводжується паралічами і завжди закінчується смертю. Поширюють сказ у природі лисиці, вовки, єнотовидні та бродячі тварини.

Складна епізоотична ситуація щодо сказу в Україні вимагає радикальних заходів, серед яких одне з основних місць займає пероральна імунізація диких м’ясоїдних, ефективність якої доведена як в експериментальних, так і в польових умовах.

"Шановні жителі Сосницького району, коли ви побачите літак АН 2, який розкидає приманку з вакциною розміром із сірникову коробку, просимо не хвилюватись – це лише здійснюється процес вакцинації диких м’ясоїдних тварин. Прохання не брати брикети в руки та не переносити з місця".

 

За матеріалами Сосницького районного управління Держпродспоживслужби