Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

07 серпня 2018

Підобліковим Сосницького районного сектору розповіли про здоровий спосіб життя

      06 серпня 2018 року Сосницький районний сектор філії ДУ «Центр пробації»  в Чернігівськії області спільно з Сосницьким районним центром  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  провели відеолекторій з групою засуджених осіб молодіжного віку, що перебувають на обліку.

      «Здоровий спосіб життя» - таку тему вибрали для спілкування з молодими правопорушниками начальник Сосницького РС  Ольга Циганок, провідний інспектор Наталія Сипченко та провідний фахівець із соціальної роботи Сосницького районного ЦСССДМ Неля Петрушенко. Учасникам навчально-виховного заходу розповіли про складові здоров’я, елементи здорового способу життя, важливість дотримання режиму дня, особистої гігієни, створення комфортного психологічного клімату в сім’ї, а також відсутність шкідливих звичок.

      Для перегляду був запропонований відеофільм «Тютюнопаління та його шкідливі наслідки», оскільки за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я в світі від причин, пов’язаних з курінням, щорічно передчасно вмирають більше, ніж від дорожньо-транспортних пригод, вживання наркотиків, або від СНІД.

 
За матеріалами центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
райдержадміністрації