Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

07 серпня 2018

6 серпня заступник голови райдержадміністрації О.А.Трамана провів нараду за участю членів комісії з обстеження суб’єктів господарювання водопостачання, щодо якості питної води у районі.

Розглядаючи питання заступник голови О.А.Трамана наголосив, що забезпечення населення якісною питною водою є однією із суттєвих проблем, розв’язання якої необхідне для збереження здоров’я, поліпшення умов діяльності і підвищення рівня життя населення.

Про стан питної води заслухано завідувача Сосницького районного лабораторного відділення Трейтяк В.М., який доповів, що найбільш поширеним джерелом питного водопостачання є підземні грунтові води, які потрапляють до населення частіше через колодязі. Колодязна вода, що використовується для господарсько-питних потреб, повинна бути епідемічно-безпечною, не шкідливою за хімічним складом. Знераження води у колодязях проводиться передбаченими для цих цілей дезінфекційними засобами, дозволеними до застосування Міністерством охорони здоров’ я України,  а саме: при встановленні бактеріального забруднення води, а також  з профілактичною метою.

Членами комісії зроблено детальний аналіз щодо водопостачання суб’єктів господарювання у районі з відповідними зауваженнями та пропозиціями.

По підсумках наради прийняті відповідні рішення.

 
 
Сектор культури, туризму та інформаційної діяльності 
райдержадміністрації