Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

10 липня 2018

10 липня в приміщенні райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації О.Траманою  було проведено засідання комісії  з питань  легалізації заробітної плати

Участь у обговоренні взяли представники органів влади, керівники організацій.

У своїй доповіді головний спеціаліст праці та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Журлін О.О. ознайомив присутніх, що на виконання плану заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення проводились робочі зустрічі з суб’єктами господарської діяльності  спільно з органами Сосницького відділення Менської ОДПІ, Сосницького об’єднання управління ПФУ та районним центром зайнятості.

 Відповідним виконавцям доручено забезпечити щоквартальну звірку даних податкової інспекції, управління Пенсійного фонду в районі, районного центру зайнятості та фонду соціального страхування щодо кількості найманих працівників, за яких сплачуються страхові внески, здійснення обстежень легалізації заробітної плати та зайнятості безпосередньо на підприємствах,в організаціях та установах,визначення кількості найманих працівників обсягам господарської діяльності та інформування населення щодо соціальних ризиків громадян які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно.

За 6 місяців 2018 року проведено 5 робочих зустрічей з питань легалізації робочих місць та зайнятості . За результатами проведеної роботи легалізовано 9 робочих місць.

На засіданні комісії заслухано керівників підприємств у яких виникла заборгованість по ЄСВ.

Вивчивши всі питання заступник голови РДА О.Трамана зазначив, що легалізація заробітної плати та зайнятості населення – загальна проблема всіх роботодавців, тому й вирішувати її слід спільними зусиллями.  Використання тіньових трудових відносин призводить до ненадходжень коштів   місцевих бюджетів, неоформлений працівник позбавляється всіх соціальних прав та гарантій (пенсійного забезпечення, права на допомогу з тимчасової непрацездатності, оплачувану відпустку, допомогу з безробіття та інше).

По результатах засідання комісії  були  прийняті відповідні рішення. 

 

 

Сектор культури, туризму та інформаційної діяльності

райдержадміністрації