Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

09 липня 2018

Вшанували покинутий хутор «Чащі»

Цьогоріч 7 липня в урочищі «Чащі» відбувся традиційний День покинутого мешканцями села. Традицією святкування дня покинутого села було започатковано за ініціативи уродженця с. Чащі, депутата обласної ради, Почесного громадянина Сосниччини, головного лікаря обласної дитячої лікарні Олександра Панасовича Карети.

На місці покинутого села за ініціативи Олександра Карети тут був встановлений великий хрест, який оберігає могили предків.Тож щороку вихідці з села Чащів зібралися на його місці, щоб вшанувати, пом’янути, згадати минуле життя.

В заході також взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олег Трамана, селишний голова Андрій Портний, заступник голови районної  ради Геннадій Смаглюк, представники громадських організацій та ЗМІ та гості Сосниччини. В цей день біля Хреста пройшла поминальна  молебень за участю представників релігійних організацій.

Потім на природі гості та жителі Сосниччини  мали змогу покуштувати  юшку та куліш та насолодитись концертною програмою народного аматорського фольклорного колективу «Криниці» Сосницького будинку культури та народного аматорського фольклорного колективу с. Березне.

 
 
 
 
 

Сектор культури, туризму та інформаційної діяльності 

райдержадміністрації