Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

04 липня 2018

4 серпня у приміщенні Сосницького  відділення поліції відбулися урочистості з нагоди професійного свята — Дня Національної Поліції України.

У цей святковий день особовий склад Сосницького відділення поліції  привітав начальник Сосницького відділення поліції підполковник поліції Бардаков Є.М, який   висловив працівникам відділу вдячність за  самовіддану працю, за службу, вірність присязі та відданість Українському народові. Побажав і надалі мужності, витримки, наснаги, професійних успіхів, міцного здоров’я та родинного затишку.

З професійним святом представників поліції району прийшли привітати начальник Сосницького відділу Менської місцевої прокуратури  Селюх Ю. М., керівник апарату Сосницької райдержадміністрації Єсипенко М.С. та секретар Сосницької селищної ради Пастушенко С.М.

У своєму вітанні  керівники відзначили, що праця у органах поліції дуже відповідальна, небезпечна і почесна.  Побажали  «людям у погонах» тихої та мирної обстановки у нашому районі і по всій Україні, міцного здоров’я, терпіння та невичерпного оптимізму. 

За високі показники у службовій діяльності, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Національної поліції України  від імені Сосницької районної державної адміністрації, Сосницької районної ради та Сосницької селищної ради   були вручені Почесні грамоти та Подяки.

 
 
 
 
Сектор культури, туризму та інформаційної діяльності 
райдержадміністрації