Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

14 травня 2018

У суботу, 12 травня, у Чорнотицькому сільському будинку культури відбувся 6 районний фестиваль фольклору і родинної творчості «Пісенні стежини до храму материнської душі», присвячений Дню матері.

Конкурсанти виступали у таких номінаціях: фольклорний колектив, родинний колектив, хореографічний колектив, розмовний жанр, вокальний  та музичний жанр.

Виступи учасників оцінювало журі у складі:

начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмили Плющ

начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Сосницької селищної ради Ігора Кустенка

заслуженого працівника культури України, керівника народного аматорського фольклорного колективу «Криниці» Сосницького БК  Ганни Кузьменко

провідного методиста Сосницького БК Володимира Чернявського

викладача дитячої музичної школи ім. М. Полторацького Ольги Галініної.

 Найбільше сподобались глядачам та журі виступи таких колективів, як: фольклорні колективи Чорнотицького СБК, Сосницького БК та Киріївського ЦНТЗ, танцювальні колективи Волинківського ЦКДМ (кер. В. Мельник) та Сосницького будинку школярів (кер. Ю. Ліпська), родинні колективи з                с. Чорнотич у складі настоятеля Свято-Дмитріївської церкви отця Ярослава та його дружини та родина Кузьменків із Сосниці у складі Ганни Кузьменко з  сином і невісткою.

Голосними оплесками глядачі  вітали вокальні дуети із Авдіївського та В.-Устівського СБК,  Лавського СК. Справжньою окрасою свята стали виступи народних колективів: аматорського фольклорного колективу «Криниці» (кер. Г. Кузьменко) та хору ветеранів праці (кер. Т. Іващенко) Сосницького БК.

Любов’ю до матері  були пронизані виступи вокалістів із Вільшанського СБК та Киріївського ЦНТЗ. Гарний настрій та посмішки глядачам дарували учасники художньої самодіяльності Козляницького та Руднянського СК, та Чорнотицького СБК.

Музичний жанр був представлений дитячим колективом ложкарів Волинківського ЦКДМ та троїстими музиками Сосницького БК.

Колективи, які приймали участь у фестивалі, були нагороджені дипломами та квітами, глядачі ж отримали чудовий настрій від перегляду концертної програми.