Сосницька РДА
АнонсиНазад

Привітали з наступаючим жіночим святом 8 Березня

На жаль, у свято 8 Березня не усі жінки почують теплі слова вітань від найдорожчих чоловіків. Когось навіки забрала війна, хтось пішов від нас, сумлінно і самовіддано виконуючи свій службовий обов’язок.

Кожен з них любив життя. Кожен з них про щось мріяв і щось планував. І навряд чи хто-небудь з них думав, що їхній шлях обірветься так рано і так раптово… 

У переддень Міжнародного жіночого свята - дня 8 Березня, представники районної державної адміністрації спільно з районним військовим комісаріатом відвідали жінок - матерів та дружину загиблих Героїв - земляків, учасників антитерористичної операції на Сході нашої країни, які захищали українську землю до останнього подиху.

Для нас це маленький привід ще раз доземно вклонитися їм за мужніх Героїв та розділити разом з ними нестерпний тягар важкої долі. Наший святий обов'язок постійно пам'ятати наших захисників та їх родини.

На адресу жінок пролунали теплі слова і щирі побажання міцного здоров’я і добробуту, а вони в свою чергу подякували за привітання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій 

з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад

 

19 Березня 2018 09:19
05 Січня 2018 09:58
20 Грудня 2017 08:45
07 Грудня 2017 14:14
17 Листопада 2017 09:06

Як Ви оцінюєте Президентські реформи?