Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

08 лютого 2018

Відбулось засідання оргкомітету щодо відзначення у районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Заступник голови РДА Олег Трамана провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Під час засідання члени оргкомітету обговорили план проведення заходу та основні організаційні питання, визначили персональну відповідальність за їхню підготовку, обмінялися думками щодо важливості для патріотичного виховання підростаючого покоління вшанування подвигу воїнів-інтернаціоналістів.

Зокрема, заплановано проведення засідання «круглого столу» керівництва району з воїнами-інтернаціоналістами по обговоренню актуальних питань сьогодення.

В закладах культури, бібліотечній системі, загальноосвітніх школах, професійному аграрному ліцеї та сільськогосподарському технікумі бухгалтерського обліку відбудуться тематичні заходи, а саме:

- уроки пам’яті, лекції, бесіди з історії війни в Афганістані та інших локальних конфліктів;

- зустрічі з учасниками бойових дій на території інших держав;

- виставки художніх робіт, фотографій, документів та історичної літератури, що висвітлюють сторінки війни в Афганістані та інші збройні конфлікти.

Загиблим в Афганістані, нашим землякам, до їх місць захоронень, а також до пам’ятного знаку, що розміщений біля Меморіалу Слави. як і щороку буде покладено квіти, організовано мітинг-реквієм за участю місцевого керівництва, громадськості, учнівської молоді та вшановано їх пам'ять і героїчний подвиг хвилиною мовчання.

В усіх релігійних організаціях буде організовано поминальні панахиди за загиблими та померлими воїнами-інтернаціоналістами.

 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації