Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old

20 березня 2019

11.10.2019 року

Робота дистанційного пункту "Центру пробації"

07 жовтня 2019 року головний спеціаліст Сосницького бюро правової допомоги Алла Мірошниченко разом з провідним інспектором Сосницького районного сектору з питань пробації В’ячеславом Трубою забезпечили роботу дистанційного пункту в Сосницькому районному секторі філії державної установи «Центр пробації» у Чернігівській області.

За правовою допомогою звернулисьдві особи. Питання стосувались спадкового права та цивільного права. Працівник системи безоплатної правової допомоги надала відповідні роз’яснення та звернулаувагу на можливістьотримання в подальшомубезоплатноїправовоїдопомоги шляхом звернення до Сосницького бюро правовоїдопомоги.

Під час роботи дистанційного пункту Алла Мірошниченко проінформувала присутніх про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!», «Доступна та якісна  правова допомога в Україні!» та поширила інформаційні матеріали, розроблені в межах даного проекту та системи безоплатної правової допомоги.

Захід відбувся на виконання Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України, Державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги від 17.09.2018 №4.

Провідний інспектор Сосницького

РС філії ДУ «Центр пробації»

в Чернігівській області                                                                     В.А. Труба

 

 

07.10.2019 року

Допомога засудженим у працевлаштуванні.

 

02.10.2019 року начальником Сосницького районного сектору філії Центру пробації в Чернігівській області Ольгою Циганок проведено робочу зустріч з директором ПП «Перлина Полісся» Дмитром Єсипенком. В ході зустрічі було вирішене питання щодо працевлаштування засудженої, яка у даний час відбуває покарання у Державній установі «Кам'янська виправна колонія (№34)». Таким чином, після звільнення з місця позбавлення волі жінка матиме змогу працевлаштуватись на посаду кухонного працівника ресторану.

Адаптація в суспільстві особи, яка звільнилась з місць позбавлення волі–  це запорука безпеки суспільства. На сьогодні великою проблемою для засуджених є безробіття. А труднощі у відновленні свого соціального статусу та поверненні до нормальних умов життя призводять до того, що особи, які звільнилися з установ виконання покарань, повертаються на кримінальний шлях, через що підвищується рівень рецидиву злочинів. 

Тільки спільна праця із застосуванням соціальної реабілітації і людське ставлення надасть можливість мотивувати засуджених на законослухняний спосіб життя та допоможе їм подолати негативні прояви поведінки.

Начальник Сосницького районного сектору філії Центру пробації в Чернігівській області майор внутрішньої служби Ольга Циганок.

 

27.09.2019 р.

Співпраця Сосницького районного сектору філії Центру пробації в Чернігівській області з органами місцевого самоврядування

         У поточному році органами місцевого самоврядування Сосницького району (Лавська та Вільшанська сільські ради) були затверджені дві цільові програми підтримки діяльності Сосницького районного сектору філії ДУ «Центру пробації» в Чернігівській області на 2019-2020 роки.

Метою цих програм є підвищення ефективності роботи органу пробації у забезпеченні безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених,

 сприяння їх ресоціалізації та соціальній адаптації у суспільстві, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

Окрім того, відповідно до затверджених цільових програм, передбачено видатки на придбання канцтоварів, меблів для забезпечення належних умов праці персоналу органу пробації.

Загальна сума затверджених цільових програм складає 12 тис. гривень, з яких у 2019 році перераховано 11,5 тис. гривень.

Поширення досвіду розробки цільових програм, спрямованих на поліпшення роботи з суб’єктами пробації на рівні громад, передбачено Рамковою моделлю Паспорту реформи пенітенціарної системи та пробації, затвердженого рішенням колегії Міністерства юстиції України від 29.03.2018 року.

Реалізація поставлених перед органами пробації завдань щодо протидій злочинності можлива лише за умови тісного та ефективного співробітництва з іншими органами влади та органами місцевого самоврядування.

 

Начальник Сосницького районного сектору філії Центру пробації в Чернігівській області майор внутрішньої служби Ольга Циганок

 

01.07.2019 р.

           У Сосниці забезпечено роботу дистанційного пункту

01 липня 2019 року начальником та провідним інспектором Сосницького районного сектору філії Центру пробації в Чернігівській області разом з головниим спеціалістом Сосницького бюро правової допомоги Аллою Мірошниченко забезпечено роботу дистанційного пункту в Сосницькому районному секторі філії державної установи «Центр пробації» у Чернігівській області.

За правовою допомогою звернулись три особи. Питання стосувались спадкового права та цивільного права. Працівник системи безоплатної правової допомоги надала відповідні роз’яснення та звернула увагу на можливість отримання в подальшому безоплатної правової допомоги шляхом звернення до Сосницького бюро правової допомоги.

Під час роботи дистанційного пункту присутні були проінформовані про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!», «Доступна та якісна  правова допомога в Україні!» та отримали  інформаційні матеріали, розроблені в межах даного проекту та системи безоплатної правової допомоги.

 

         

 

Начальник Сосницького районного сектору філії Центру пробації

в Чернігівській області   Ольга Циганок

 

10.05.2019 р.

На базі Сосницького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області працював дистанційний пункт

6 травня 2019 року начальник Сосницького РС філії ДУ "Центр пробації" в Чернігівській області Ольга Циганок разом з головним спеціалістом Сосницького бюро правової допомоги Аллою Мірошниченко забезпечила роботу дистанційного пункту консультування для осіб, які перебувають на обліку в підрозділі пробації.
За правовою допомогою звернулись три особи. Питання стосувались адміністративного права (порядок оскарження постанови працівників поліції) та цивільного права. Працівник системи безоплатної правової допомоги надала відповідні роз’яснення та звернула увагу на можливість отримання в подальшому безоплатної правової допомоги шляхом звернення до Сосницького бюро правової допомоги.

Під час роботи дистанційного пункту Алла Мірошниченко проінформувала присутніх про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!», «Доступна та якісна правова допомога в Україні!» та поширила інформаційні матеріали, розроблені в межах даного проекту та системи безоплатної правової допомоги.
Захід відбувся на виконання Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України, Державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги від 17.09.2018 №4.

Начальник Сосницького РС філії ДУ "Центр пробації"

в Чернігівській області Ольга Циганок

23.04.2019 р.

Між Сосницьким районним сектором з питань пробації та Сосницьким районним відділом державної виконавчої служби налагоджено тісну співпрацю. Не рідко бувають випадки, коли особи, які перебувають на обліку органу пробації, мають заборгованості за виконавчими листами. Крім того, постанови про притягнення до адміністративної відповідальності щодо засуджених органи національної поліції та суди передають на виконання до державної виконавчої служби. Саме для того, щоб своєчасно реагувати на вчинені клієнтами пробації правопорушення та проводити з ними профілактичну роботу і необхідна взаємодія та обмін інформацією між службами.  23 квітня 2019 року проведено робочу зустріч за участю начальника Сосницького районного сектору з питань пробації Ольги Циганок, головного державного виконавця Надії Пасічник та головного спеціаліста Сосницького районного відділу ДВС Людмили Єсипенко.На зустрічі обговорені  питання, що стосуються належного виконання постанов суду про застосування до боржників суспільно корисних робіт. А також визначені механізми подальшої взаємодії та співпраці, серед яких виокремлено ефективність таких інструментів співпраці як, узгодження спільних дій, участь у спільних нарадах з проблемних питань, надання взаємної методичної та консультаційної допомоги.

 

19.03.2019 р.

Співпраця Сосницького РС філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області та Сосницької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості в системі пенітенціарної пробації

        Зі створенням пенітенціарної пробації працівники уповноважених органів пробації здійснюють не лише нагляд за особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням або обмеженням волі, а й сприяють засудженим, які готуються до звільнення у визначенні намірів щодо місця проживання після звільнення, сприяють в працевлаштуванні працездатним особам, залучають до роботи з влаштування до спеціалізованих установ для звільнених осіб. Тобто створюється більш ефективна система соціальної підтримки звільнених осіб. Момент звільнення засудженого має досить важливе значення для нього, оскільки він стикається з рядом проблем, які самотужки вирішити не просто. Так до Сосницького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області протягом 2018 – 2019 років надійшли 3 повідомлення-запити з установ виконання покарань відносно осіб, які готуються до звільнення, щодо можливості їх працевлаштування та проживання на території Сосницького району. Один з таких запитів стосувався громадянки К., мешканки смт. Сосниця. Орган пробації надсилав відповідні запити до Сосницької селищної ради та Сосницької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості, на які надійшли позитивні відповіді.  Нещодавно працівниками Сосницького районного сектору з питань пробації було відвідано громадянку  К. за місцем проживання та виявлено, що після звільнення з місць позбавлення волі до служби зайнятості вона не зверталась. З громадянкою К. було проведено профілактичну бесіду та проінформовано, який пакет документів необхідно мати при зверненні до центру зайнятості.

     19.03.2019 року начальником Сосницького районного сектору з питань пробації Ольгою Циганок було організовано  зустріч громадянки К. з працівниками служби зайнятості для вирішення питання надання допомоги у працевлаштуванні.

       Директор Сосницької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Світлана Римар проінформувала колишню засуджену про послуги, які  надає служба зайнятості, зокрема послуги з професійної консультації та професійного відбору, професійного навчання за сприянням служби зайнятості та подальшого працевлаштування, ознайомила громадянку К. із станом ринку праці в Сосницькому районі. Громадянку К. було поставлено на облік в центр зайнятості та надано статус безробітньої.

        Адаптація в суспільстві особи, яка звільнилась з місць позбавлення волі, - це запорука безпеки суспільства. Тільки спільна праця із застосуванням соціальної реабілітації і людське ставлення до засуджених надасть можливість мотивувати засуджених на законослухняний спосіб життя та допоможе їм подолати негативні прояви поведінки.

 

 

 Сосницьке РС філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області