Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

12 січня 2018

Сектор у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації працює над реалізацією державної політики з питань дітей, молоді, сімей, жінок, фізичної культури і спорту в районі

Станом на 01.01.2018 року в районі налічується 83 спортивні споруди, з них: 1 стадіон, 22 майданчики з тренажерним обладнанням, 1 тенісний корт, 17 футбольних полів, 2 майданчики з синтетичним покриттям, 24 приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять, 7 спортивних залів площею не менше 162 кв. м., які перебувають у підпорядкуванні відділу освіти райдержадміністрації, сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку, професійного аграрного ліцею. В парку селища установлено спортивні турніки, тенісний стіл. Вільний доступ до спортивних споруд мають всі, хто бажає займатись фізичною культурою .

Проведено косметичний ремонт в спортивному залі Сосницької гімназії ім. О.П. Довженка. Тому саме в цьому спортивному залі проводяться численні спортивні змагання з різних видів спорту, як районного, так і обласного рівнів. Також проведено роботу по організації поточних ремонтів та забезпеченню інших спортивних споруд необхідним спортивним інвентарем за рахунок коштів батьків, громадських організацій та спонсорів. Систематично проводяться спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи серед учнівської, студентської, працюючої молоді та молоді села. Зокрема, міжрайонні змагання з настільного тенісу, присвячені пам'яті загиблих воїнів – афганців та загиблих воїнів ЗСУ в зоні АТО, першість району з міні-футболу, чемпіонат району з волейболу, змагання з шахів та шашок, легкої атлетики, гирьового спорту.

В районі успішно працює громадська організація спортивного напрямку «Анти» на базі сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку. ГО «Анти» вже традиційно є ініціаторами та організаторами таких спортивних заходів, як «Козацькі розваги» та «Масляна», проводяться велопробіги по місцевості Сосницького району. Вперше в Сосницькому районі пройшли зимові військово-спортивні збори метою проведення військово-спортивного вишколу є сприяння військово-патріотичному вихованню молоді та підготовки до служби в Збройних Силах України, набуття знань, умінь і навичок, необхідних майбутньому захиснику Вітчизни, збільшення чисельності молоді, формування національно-патріотичної свідомості й національної гідності.

Представники району постійно беруть участь в обласних змаганнях з волейболу, футболу, настільного тенісу, вільної боротьби.

За останні півроку було проведено 12 змагань з різних видів спорту, таких як волейбол, футбол, настільний теніс,шахи. 

 

Сектор у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації