Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

06 грудня 2017

Анонс. Форум «Створення безбар’єрного середовища
на Чернігівщині за міжнародними стандартами»

08 грудня, у п’ятницю, відбудеться форум «Створення безбар’єрного середовища на Чернігівщині за міжнародними стандартами».

Форум проводиться за ініціативи Громадської організації «Центр медико-соціальної і фізичної реабілітації інвалідів з вадами фізичного розвитку «ІНТЕГРАЦІЯ» та підтримки обласної державної адміністрації та обласної ради.

Під час роботи форуму заплановано розглянути наступні питання:

- безбар’єрність та доступність до об’єктів житлового, громадського призначення та інженерно-транспортної інфраструктури;

- розвиток інклюзивної освіти;

- працевлаштування та організація праці осіб з інвалідністю в умовах ринкової економіки;

- фізкультурно-спортивна реабілітація;

- надання правової допомоги особам з інвалідністю (пільги для ГОІ, надання адмінпослуг у сферах державної реєстрації, статусу неприбутковості ГО, адвокатські послуги).

Участь у форумі візьмуть представники організацій громадянського суспільства, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Початок: об 11: 00 год.

Місце проведення: приміщення КП «Обласний молодіжний Центр» (м. Чернігів, вул. Магістратська, 3).

Контактна особа: Соболев Дмитро Віталійович, голова Ради ГО «Центр медико-соціальної і фізичної реабілітації інвалідів з вадами фізичного розвитку «ІНТЕГРАЦІЯ», моб. тел. 063 785 93 76.