Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

06 грудня 2017

Учні навчальних закладів Сосниччини відзначили День Збройних Сил України спартакіадою

У вівторок, 5 грудня на базі Сосницької гімназії ім. О.П. Довженка зібрались юнаки старших класів 8-ми загальноосвітніх шкіл району І-ІІІ ступенів, а також команда Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку та професійного аграрного ліцею. Загалом в турнірі змагалось 10 команд.

Даний захід був присвячений Дню Збройних сил України та проводився з метою виховання патріотичних почуттів, дружби та взаємоповаги один до одного, взаєморозуміння, спільної командної та злагодженої роботи, а також в цілях заохочення дітей займатися спортом, адже фізична підготовка прикрашає не тільки юнаків, а й дівчат.

 

 

 

 

Дійство розпочалося шикуванням. Перед юнаками виступили працівники районного військового комісаріату, а учні гімназії підготували невелику концертну програму з віршами та піснями. Після цього розпочалися змагання.

 

 

 

 

За результатами змагань було визначено переможців у командному і особистому заліку з кулькової стрільби, човникового бігу і підтягування на перекладині.

 

 

 

 

 

 

 

 

У загальному командному заліку маємо такі результати:

- І місце – Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку;

- ІІ місце – Спаська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- ІІІ місце – Сосницький професійний аграрний ліцей.

Організаторами даного заходу виступили: районний військовий комісаріат, відділ освіти райдержадміністрації, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту РДА і дирекція гімназії ім. О.П. Довженка.

 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації