Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

05 грудня 2017

Дорогі захисники Української держави ! Військовослужбовці Збройних Сил України, воїни запасу, учасники АТО та колектив районного військового комісаріату

Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах ще з часів Київської Русі. І сьогодні солдати та офіцери Збройних Сил України гідно продовжують славні традиції своїх дідів і батьків відстоюючи територіальну цілісність та недоторканість кордонів України.

На превеликий жаль, останнім часом українцям довелося заново переосмислити значення власної армії, покликання якої захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів. Армія – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави.

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців та колектив райвійськкомату з професійним святом – Днем Збройних Сил України. Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові. Від усієї душі зичимо вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

 

З повагою,

 

В. о. голови районної                                       Заступник голови

державної адміністрації                                    районної ради

Ф.В. Давиденко                                             Г.А. Смаглюк