Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

04 грудня 2017

Шановні волонтери Сосниччини !

Прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього дня волонтера. Всі суспільні процеси базуються не в останню чергу саме на волонтерській діяльності, тож нам відоме справжнє значення справ, які роблять люди з доброї волі.

Нині волонтерство переживає період піднесення, поступово розширюються сфери його застосування. Реагуючи на виклики часу, українці поступово усвідомлюють, що кожен здатний впливати на перетворення в суспільстві.

Сподіваємось, що в майбутньому, коли країна нарешті повернеться до спокійного життя, хвиля волонтерської активності не спаде, а сфера діяльності активістів буде й надалі розширюватися.

Щиро дякуємо всім волонтерам, які безкорисливо роблять добрі справи для підтримки інших: допомагають нашим бійцям на передовій та в тилу, хворим, влаштовують життя і побут вимушених переселенців, поповнюють спільну скарбничку досягнень кращими практиками та поширюють досвід.

Бажаємо кожному волонтеру горіти своєю справою, запалюючи діями людей навколо. Від усієї душі зичимо вам незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

 

 

З повагою,

 

В. о. голови районної                                                Заступник голови

державної адміністрації                                             районної ради

Ф.В. Давиденко                                                      Г.А. Смаглюк