Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

10 листопада 2017

Розширена нарада при в. о. голови райдержадміністрації

Сьогодні в. о. голови районної державної адміністрації Федір Давиденко провів розширену нараду на якій були присутні заступник голови РДА Олег Трамана, заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк, керівники та представники структурних підрозділів РДА, голови виконкомів сільських рад району, представники правоохоронних органів, закладів освіти і охорони здоров'я району, інших бюджетних установ.

На порядок денний наради було винесено два питання:

1) Про організацію роботи з сім'ями та дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах.

2) Про Пенсійну реформу в Україні.

Відкриваючи нараду, керманич району наголосив, -  "Основне що нам необхідно - це співпраця усіх гілок влади району, сьогодні ми повинні діяти як одне єдине ціле".

По першому питанню доповідь мала начальник служби у справах дітей РДА Віта Кнуренко, яка зокрема зазначила, що в районі реалізуються заходи, передбачені районною Програмою попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2017-2021 роки.

На Сосниччині проживає 3146 дітей, нараховується 137 сімей, в яких проживає 256 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, з них  найбільшу групу ризику складають 16 сімей, в яких виховується 38 дітей, які знаходяться на профілактичному обліку служби та поліції.

Доповідач розповіла присутнім про превентивну роботу в районі із даними сім'ями, що проводиться причетними службами і установами в напрямку її покращення.

"Ви наша опора і допомога, ваші дії повинні бути узгодженими і зкоординованими" - зазначила начальник служби у справах дітей РДА, звертаючись до сільських голів.

Провівши обговорення та підводячи підсумок по першому питанню Федір Давиденко звертаючись до присутніх зазначив: -"Нам необхідно чітко усвідомлювати, що за нами стоять люди, і в першу чергу діти, які потребують нашої допомоги".

З інформацією по другому питанню порядку денного наради виступив Роман Нечвидний - завідувач Сосницьким сектором обслуговування громадян Сосницького об'єднаного управління Пенсійного фонду України, який проінформував присутніх про суть проведеної Пенсійної реформи в Україні та про зміни в розмірі пенсій, що відбулись в районі після її запровадження, і надав відповіді на поставлені запитання.

З урахуванням доповнень, результати наради будуть оформлені протокольними дорученнями і доведені причетним для організації їх виконання.

Після обговорення даних питань проведено семінар-нараду з очільниками сільських рад району на якому розглянуто основні питання житєдіяльності населених пунктів району, стан справ із виплатами невикористаних монетизованих субсидій сім'ям, які мали економію "субсидій" за опалювальний сезон 2016-2017 років, підсумки завершення оздоровчої кампанії 2017 року і ін.

 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій 

з громадськістю апарату райдержадміністрації