Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

08 листопада 2017

Обговорення законопроекту "Про Національний фонд розвитку громадянського суспільства"

Вчора, 07 листопада у Києві відбулось регіональне засідання "круглого столу" по обговоренню проекту Закону України "Про Національний Фонд розвитку громадянського суспільства ", в якому взяла участь і делегація Сосниччини.

Даний захід проведено у рамках проекту "Допомога Уряду України з реалізації Національної стратегії розвитку громадянського суспільства", який реалізується у партнерстві із Адміністрацією Президента України та Міністерством  молоді та спорту України.

Перед присутніми виступили офіс-координатор проектів ОБСЕ в Україні Ольга Озерна, заступник Глави Адміністрації Президена України Ростислав Павленко, заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, інші представники органів влади, громадських організацій, тощо.  

Досить цікава, а іноді і гостра дискусія стосувалась змісту законопроекту, таких питань як мета і принципи, завдання і напрями діяльності Національного фонду, склад і порядок формування органів його управління, механізм участі громадського суспільства в управління, джерела фінансування.

Організатори заходу і експерти робочої групи всі констуктивні пропозиції  і доповнення до даного законопроекту пообіцяли врахувати до розгляду його у сесійній залі Верховної Ради України. 

 

 

 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації