Сосницька РДА
Анонси  Назад

  5 листопада в залі засідань РДА відбулася звітно-виборна конференція Сосницької Спілки воїнів АТО.

  Дану громадську організацію починаючи з 2015 року і донині очолював лікар Сосницької ЦРЛ Віталій Світличний, який і прозвітував перед присутніми про свою діяльність на посаді керівника даної громадської організації, окреслив її конкретні цілі, мету створення і напрямок роботи.

  На даному заході серед присутніх був і керівник Менського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анатолій Єрмоленко, який проконсультував учасників АТО з правових питань та запросив їх до тісної співпраці, наголосивши на наданні безоплатної вторинної правової допомоги для вирішення правових питань як учасникам АТО, так і членам їх сімей. Присутнім були роздані буклети.

  У зв’язку з тим, що Віталій Світличний з 6 листопада ц. р. проходитиме військову службу за контрактом, було винесено на голосування питання про обрання нового керівного складу Спілки воїнів АТО.

  Більшістю голосів було обрано: головою спілки – Бутенка Руслана Володимировича, заступником голови спілки – Кожуховського Вячеслава Івановича, секретарем – Лиходія Володимира Федоровича.

  У ході засідання було обговорено ряд питань, що турбують учасників АТО, зокрема – пільгове перевезення. Адже по факту перевізник надає всього лише одне, а в кращому випадку – 2 пільгових місця в автобусі. Перевізники наводять свої аргументи - компенсація не покриває затрати перевізникам.

  Наразі керівний склад спілки займається перереєстрацією своєї громадської організації, удосконаленням Статуту, прийомом заяв в члени спілки та іншими поточними справами.

  По завершенню даного заходу було вирішено наступне своє засідання провести у грудні поточного року, про яке додатково повідомити у місцевій пресі.

  З метою забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників АТО їм було рекомендовано пройти медогляд у районній лікарні, отримати підтверджуючий документ відповідної форми і звернутися до Управління соціального захисту населення райдержадміністрації для написання заяв на отримання в наступному році путівок на санаторно-курортне лікування. Всім учасникам бойових дано рекомендацію не зволікати з оформленням необхідних документів і користуватися пільгами, передбаченими чинним законодавством.

  Назад

   

  02 Березня 2018 08:29
  05 Січня 2018 09:58
  20 Грудня 2017 08:45
  07 Грудня 2017 14:14
  17 Листопада 2017 09:06

  Як Ви оцінюєте Президентські реформи?