Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old

04 грудня 2018

Стартує всеукраїнське опитування роботодавців

Шановні роботодавці!

Державна служба зайнятості прагне надавати Вам якісні послуги та ефективну допомогу у підборі кадрів!

Пропонуємо Вам поділитися досвідом співпраці зі службою зайнятості, оцінити послуги, якими користувалися, а також надати пропозиції щодо їх вдосконалення.

Заповнити анкету роботодавця можна до 19 серпня за посиланням⤵

https://www.dcz.gov.ua/…/opytuvannya-robotodavciv-shchodo-z…

 

 

11.06.2019 р.

30.05.2019 року

 З нагоди відзначення 1 червня Дня захисту дітей Сосницькою районною філією Чернігівського обласного центру зайнятості  під гаслом «Майбутнє дитини-майбутнє України»  була  проведена профорієнтаційна вікторина «Подорож у світ професій» для учнів  Сосницької гімназії ім.О.П. Довженка . Директор філії Світлана Римар у інтелектуально-ігровій формі  визначилась  із обізнаністю дітей у різноманітті професій та провела невеличку подорож у світ професій майбутнього.

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13.05.2019 року в приміщенні  Сосницької РФ відбувся тренінг для безробітних осіб передпенсійного віку на тему : « Подолання життєвих перешкод на шляху до працевлаштування та побудови професійної кар’єри». Метою тренінгу було подолання стереотипів та можливості працевлаштування та кар»єрного розвитку осіб передпенсійного віку.Проведені міні-лекції,вправи,обговорення на тему моделі активної поведінки на ринку праці,підвищення власної конкурентоспроможності, осіб ,віком старше 55років. Визнчення власних мотиваційних ресурсів по досягненню поставлених задач.

 

 

________________________________________________________________________  

13.05.2019 року в приміщенні  Сосницької районної філії центру зайнятості відбувся тренінг для безробітних, які не кункурентноспроможні на ринку праці та мають тривалу перерву в роботі на тему : « Шлях до професійного успіху. Перезавантаження». Метою тренінгу було підвищення рівня активності та вмотивованості до пошуку роботи, сприяння розвитку комунікативних вмінь та навичок цілепокладання, визначення пріоритетних цілей у працевлаштуванні та шляхи їх досягнення.  В ході тренінгу проводились міні- лекції та вправи щодо визначення мотиваційних факторів, які заважають у працевлаштуванні; визначення ступеня готовності до пошуку роботи; оцінка власних можливостей; формування навичок поставлених цілей, складання плану досягнення цілей.

 

  

 

У службі зайнятості тренінги:

вчать досягати поставленої мети та бути успішними

 

Серед клієнтів служби зайнятості є громадяни, яким при пошуку роботи важко конкурувати на сучасному ринку праці. Зокрема це люди, які тривалий час не працювали,  досягли передпенсійного віку, мають інвалідність тощо.

Крім об’єктивних факторів, які стримують їх працевлаштування, є й суб’єктивні. У когось – проблеми із самооцінкою, іншим - не вистачає впевненості у собі, що врешті призводить до низької мотивація до праці.

Та не варто впадати у відчай. Натомість у службі зайнятості пропонують скористатися допомогою кваліфікованих фахівців, які навчать  досягати поставленої мети та бути успішними.

Наразі безробітних запрошують стати учасниками тренінгів на тему «Подолання життєвих перешкод на шляху до працевлаштування та побудови професійної кар'єри" (для громадян передпенсійного віку), «Шлях до професійного успіху. Перезавантаження» (для громадян, які мають тривалу перерву в роботі), «Повір у себе. Формування навичок впевненої поведінки на ринку праці» (для осіб з інвалідністю).

Крім того, мешканців об’єднаних територіальних громад  служба зайнятості запрошує взяти участь у семінарі-тренінгу «Розвиток малого та середнього бізнесу в ОТГ. Основи бізнес-планування».

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості за тел. (0462)779-029 або безпосередньо до Сосницької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

                                                Сосницька районна філія Чернігівського

                                               обласного центру зайнятості

_____________________________________________________________________________________________________________

22 квітня в Авдіївській ЗОШ 1-3 ступенів заступник директора Сосницької  районної філії Чернігівського ОЦЗ провела Акцію " Випускник ".

Рішення щодо вибору професії багато в чому визначається мірою проінформованості, тому такі масові заходи як профінформаційний захід-акція «Випускник» дають змогу отримати різноманітну інформацію щодо конкретних професій або спеціальностей: їх змісту, перспектив розвитку, особливостей праці, шляхів професійного навчання.Отримана інформація сприяє формуванню особистого ставлення до професії, свідомому прийняттю рішення щодо її обрання, а також допоможе реально підвищити престижність професій, які сьогодні користуються попитом на ринку праці, розкриттю можливостей при їх здобутті у нашому навчальному закладі з подальшим працевлаштуванням.Старшокласники з зацікавленістю знайомилися з презентаціями навчальних закладів, з різноманітною інформацією щодо конкретних професій та спеціальностей: їх змісту, перспектив розвитку, особливостей праці, шляхів професійного навчання та вірогідного працевлаштування.

 


 
 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     19.04.2019 року  в приміщенні Сосницької районної філії Чернігівського ОЦЗ був проведений профінформаційний груповий захід за участю представників Сосницького районного військового комісаріату  на тему: «З орієнтації на службу в Збройних силах України», де були запрошені жінки , віком до 40 років .

      Основним питанням семінару було: Чому  я обрав  військову службу за контрактом?

      Під час проведення семінару були затронуті багато нагальних питань,отримані обгрунтовані відповіді.

 

 
 

26.03.2019 року

25.03.2019 року

20.03.2019 року

Співпраця Сосницького РС філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області та Сосницької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості в системі пенітенціарної пробації

http://sosadm.cg.gov.ua/index.php?id=27937&tp=1

20.02.2019 року