Сосницька РДА
АнонсиНазад

Невдовзі святкуватимемо День захисника України та День українського козацтва - що ж планується в районі?

Сьогодні під головуванням в.о. голови районної державної адміністрації Федора Давиденка відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до святкування Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Учасники оргкомітету висловили пропозиції щодо організації заходів з вшанування захисників нашої держави, які у різні часи з гідністю виконували та виконують і нині свій громадянський обов’язок.

До святкових заходів планується долучити молодь району, аби на прикладах своїх земляків, молоде покоління мало змогу не лише сформувати образ сучасного захисника, а й взяти за взірець їх мужність, відданість обов’язку та Батьківщині.

Заходи тематичного спрямування, приурочені Дню захисника України та Дню українського козацтва відбудуться у всіх навчальних та позашкільних закладах освіти та закладах культури району.

Основні ж заходи відбудуться в смт Сосниця, де заплановано урочисте відкриття нещодавно збудованої каплички біля Меморіалу Слави в пам'ять загиблим захисникам України. Там же відбудеться поминальна літургія та покладання квітів. В районному будинку культури заплановано урочисту частину та святкову концертну програму. В ході урочистої частини за поданням Сосницького військового комісаріату за зразкове виконання обов’язків в резерві Збройних Сил України та з нагоди Дня захисника України відбудеться нагородження почесними відзнаками.

Назад

 

19 Березня 2018 09:19
05 Січня 2018 09:58
20 Грудня 2017 08:45
07 Грудня 2017 14:14
17 Листопада 2017 09:06

Як Ви оцінюєте Президентські реформи?