Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old

18 вересня 2018

Звіт про розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування станом на 01.09.2018 року.

            За статистичними даними в районі проживає 2927 дітей, з них 46 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що становить 1,57 % від загальної кількості. З них: під опікою, піклуванням – 26  осіб; у прийомних сім’ях - 10 осіб; дитячих будинках сімейного типу – 6 осіб. У центі соціально-психологічної реабілітації дітей перебуває 3 дитини-сироти, одна дитина вступила до ПТНЗ.

  Cтаном на 01.07.2018 року сімейними формами влаштування було охоплено 39 дітей з 46 дітей що становило 84,8%.

 На даний час влаштовано вже 42 дитини,з 46 дітей, що становить 91,3%. Троє дітей з інтернату влаштовані під опіку протягом серпня місяця. Є перспектива до кінця року влаштування у сім'ї громадян 3 дітей, які перебувають у центрі соціально-психологічної реабілітації.

         На обліку з усиновлення перебуває 23 дітей даної категорії.

         Ведеться робота з пошуку кандидатів в усиновлювачі, прийомні батьки. Поки що кандидатури, які б відповідали вимогам чинного законодавства відсутні. З приводу створення патронатних сімей до  Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді за роз’ясненнями звернулося 2 особи, але заяв ними подано не було.

Наразі в районі  діють 4 прийомні сім’ї в яких  перебуває 4 дітей. У минулому році одна дитина була усиновлена прийомними батьками. Та дві прийомні сім’ї в яких діти вже повнолітні але продовжують навчання.

Однією з причин відсутності відповідних  кандидатів в прийомні батьки та патронатні вихователі є безробіття та проживання на межі бідності населення району. 

         Забезпечення дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа житлом.

         На квартирному обліку перебуває 5 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування віком з 16 до 18 років.
         15 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 18 до 23 років. Забезпеченням житлом потребують особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

         Протягом минулого року придбано один будинок за кошти районного бюджету, без залучення обласного, та соціальне житло за кошти з субвенції державного бюджету. Протягом поточного року придбання житла за рахунок районного бюджету поки що не планується.