Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old

13 вересня 2018

Святкування дня народження О. П. Довженка та Дня Сосниці

08.09.2018 р.  у смт Сосниця відбулись заходи по відзначенню дня народження кінорежисера, письменника О. П. Довженка та Дня Сосниці.

11.00 у літературно-меморіальному музеї О. П. Довженка біля пам’ятника розпочався захід покладанням квітів до пам’ятника О. П. Довженку. До слова були запрошені Сосницький селищний голова Андрій Портний, народний депутат України Василь Амельченко, заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук, заступник директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Любов Белінсон, кінематографісти з м. Київ. Після урочистих вітань гості мали змогу оглянути виставку музею, поспілкуватися з кінемографістами.

Заходи продовжились на центральній площі селища, де о 12.00 розпочався святковий молебень, потім о 12.30 на сцені лунали вітання від  народних депутатів України Анатолія Євлахова, Василя Амельченка, заступника голови Чернігівської обласної ради Валентина Мельничука, гостей свята з м. Київ та м. Чернівці. Після святкових вітань гостей із Днем Сосниці  було встановлено рекорд України по  наповненню кошика, плетеного з лози, маленькими дітьми. Концертну програму продовжили виступи циркового колективу з с. Макошино та артистів Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм. В цей час працювали торгові точки, виставка майстрів, фестиваль традиційних сосницьких страв, дитячі атракціони, відбувались спортивні змагання.

Ввечері сосничан та гостей свята розважали виступи рок-гуртів та святкова дискотека з діджеями.