Сосницька РДА
АнонсиНазад

<p align=center><b><i>Діяльність районних органів влади<p align=center><b><i>

10 липня в.о. голови райдержадміністрації Федір Давиденко провів щопонеділкову нараду із заступником голови РДА та керівником апарату РДА за участю начальників відділів, управлінь, та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході наради розглянуто ряд актуальних питань функціонування всіх сфер життєдіяльності району для забезпечення соціально-економічної та суспільно-політичної стабільності.

Начальник відділу освіти Михайло Дусь проінформував присутніх про те, що нині одне з основних питань освітянської галузі – це проведень цьогорічної оздоровчої та відпочинкової компанії. Наразі у пришкільних таборах району відпочинком було охоплено близько 700 дітей. З 1 по 10 липня на території ДП «Дитячий санаторій імені Щорса» функціонував «Молодіжний спортивно-патріотичний табір «Січ» для молоді із 21 району та міста області віком від 14 до 16 років. Програма відпочинку дітей була насичена різного роду екскурсіями, спортивними, розважально-патріотичними і пізнавальними заходами.

Близько 80 дітей вже оздоровилися в різних місцях та невдовзі 8 дітей пільгових категорії поїдуть на відпочинок в Сергіївку Одеської області.

Також начальник відділу освіти проінформував і про те, що на сьогодні в усіх навчальних закладах району триває підготовка до нового навчального року, проводяться косметичні ремонти та заходи по підготовці до опалювального періоду.

Розглянуто також питання стосовно соціально-економічного розвитку Сосниччини в цілому, а також про діяльність закладів культури, медицини, соціального захисту населення, тощо.

По закінченню наради в.о. голови райдержадміністрації Федір Давиденко дав відповідні доручення.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА

Назад

 

15 Січня 2018 15:14
12 Січня 2018 14:56
05 Січня 2018 09:58
20 Грудня 2017 08:45
07 Грудня 2017 14:14
17 Листопада 2017 09:06

Як Ви оцінюєте Президентські реформи?