Сосницька РДА
АнонсиНазад

<p align=center><b><i>Співпраця з командою «Сан-Експерт» щодо питань санітарно-протиепідемічного режиму<p align=center><b><i>

З 29 червня по 4 липня цього року командою «Сан-Експерт» під керівництвом начальника відділу аналізу та управління епідеміологічними ризиками ТОВ «Інтердез», керівника проекту «Сан-Експерт» Оксани Циганчук було проведено епідеміологічне обстеження комунального закладу охорони здоров’я «Cосницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Сосницької районної ради.

Фахівці проекту прибули на запрошення адміністрації закладу, щоб надати теоретичну та практичну допомогу в питаннях організації та забезпечення належного санітарно-протиепідемічного режиму в нашому закладі.

В ході роботи відбувалося живе спілкування між членами експертної групи та працівниками закладу. Лікарі та молодші спеціалісти з медичною освітою мали змогу задавати питання за напрямком роботи.

Спеціалістами команди «Сан-Експерт» було проведено тренінгове навчання. Завідувачі лікарських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів взяли участь у навчальному семінарі на теми:

- «Актуальні питання профілактики внутрішньолікарняних інфекцій»;

- «Дезінфекція та стерилізація в закладах охорони здоров’я первинного рівня».

Головному лікарю закладу Літвінцю Руслану Петровичу вручено Сертифікат про проведення санітарно-епідеміологічного обстеження.

За даними перевірки надана аналітична довідка з рекомендаціями.

Загальним результатом роботи стала домовленість про подальшу співпрацю.

Назад

 

15 Січня 2018 15:14
12 Січня 2018 14:56
05 Січня 2018 09:58
20 Грудня 2017 08:45
07 Грудня 2017 14:14
17 Листопада 2017 09:06

Як Ви оцінюєте Президентські реформи?