Сосницька РДА
АнонсиНазад

<p align=center><b><i>У наметовому містечку «ТАМ» - територія активної молоді – Сосничани були дуже активні виборовши грамоту та медаль за зайняте І місце<p align=center><b><i>

Три дні, починаючи з 29 червня, на території комплексу «Голубі озера», що на Ріпкинщині, працювало наметове містечко «ТАМ» (Територія активної молоді).

Як і в минулому році в проведенні даного заходу взяла участь команда Сосниччини. Цьогоріч до команди увійшли молода сімейна пара Дурницьких - Олександр та Надія , представник молоді громадської організації (ГО) «Анти» - Попченко Яна, представник молоді ГО «Сосницькі горизонти» - Баклажко Іван та завідувач сектору у справах сім’ї, молоді і спорту РДА - Наталія Перфільєва.

Цього разу на учасників уже чекали цікаві локації та змагання. Після представлення візитівок — театралізоване дійство Івана Купала та молодіжний рок-фестиваль.

В ході проведення спортивних змагань команда із Сосниччини зайняла І місце із перетягування канату, виборовши при цьому медаль та грамоту.

Організатори та учасники наметового містечка «ТАМ» зібралися, 3 липня, на прес-брифінгу, щоб підбити підсумки, поділитися враженнями та презентувати фотозвіт.

– «ТАМ» – це обласний захід, спрямований і на оздоровлення, і на відпочинок, і на саморозвиток кожного учасника. Цьогоріч захід зібрав близько 350 учасників. Серед них: команди райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, атовці, волонтери та молоді сім’ї, – зазначила директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш. Вона коротко розказала про основні локації наметового містечка, ілюструюючи свої слова фотозвітом, та висловила сподівання, що в наступному році захід стане вже міжнародним.Пряма мова

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА

Назад

 

15 Січня 2018 15:14
12 Січня 2018 14:56
05 Січня 2018 09:58
20 Грудня 2017 08:45
07 Грудня 2017 14:14
17 Листопада 2017 09:06

Як Ви оцінюєте Президентські реформи?