Сосницька РДА
АнонсиНазад

<p align=center><b><i>Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на директора КЗ Сосницької централізованої бібліотечної системи ім. О.П.Карпинського</i></b></p>

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», Відділом культури і туризму оголошено конкурс на посаду:

Директор КЗ Сосницької централізованої бібліотечної системи ім.О.П.Карпинського

Адреса: смт.Сосниця, вул.Б.Хмельницького, 28.

Керуючись частинами четвертою і шостою статті 21-3 Закону України «Про культуру» Відділ культури і туризму розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду керівника закладу культури.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

- незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

- члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

- члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

- є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

- відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування подає у відділ культури і туризму на паперових та електронних носіях до 14.06.2017р:

- лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії.

- до листа додаються заява та анкета, за формами, що додаються.

- копія статуту громадської організації, завірена належним чином.

Зразок заяви та анкети кандидата на включення до складу конкурсної комісії.

Зазначені документи у встановлений строк надсилаються на поштову адресу Відділу культури і туризму: 16100, Чернігівська обл., смт Сосниця, вул. Б.Хмельницького, 28, та електронну скриньку sosnitsa@cult.gov.ua Контактний телефон відповідальної особи за прийом документів – (0455) 21247 (Рудя І.Л.)

Подані пропозиції розглядаються Органом управління протягом 15-16 червня 2017 року.

Жеребкування буде проведено 19 червня 2017 року об 11:00 у приміщенні відділу культури і туризму за адресою: 16100, Чернігівська обл. смт Сосниця, вул.Б.Хмельницького, 28.

Назад

 

22 Січня 2018 08:10
15 Січня 2018 15:14
05 Січня 2018 09:58
20 Грудня 2017 08:45
07 Грудня 2017 14:14
17 Листопада 2017 09:06

Як Ви оцінюєте Президентські реформи?