Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на директора КЗ Сосницької централізованої бібліотечної системи ім. О.П.Карпинського

22 травня 2017

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», Відділом культури і туризму оголошено конкурс на посаду:

Директор КЗ Сосницької централізованої бібліотечної системи ім.О.П.Карпинського

Адреса: смт.Сосниця, вул.Б.Хмельницького, 28.

Керуючись частинами четвертою і шостою статті 21-3 Закону України «Про культуру» Відділ культури і туризму розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду керівника закладу культури.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

- незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

- члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

- члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

- є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

- відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування подає у відділ культури і туризму на паперових та електронних носіях до 14.06.2017р:

- лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії.

- до листа додаються заява та анкета, за формами, що додаються.

- копія статуту громадської організації, завірена належним чином.

Зразок заяви та анкети кандидата на включення до складу конкурсної комісії.

Зазначені документи у встановлений строк надсилаються на поштову адресу Відділу культури і туризму: 16100, Чернігівська обл., смт Сосниця, вул. Б.Хмельницького, 28, та електронну скриньку sosnitsa@cult.gov.ua Контактний телефон відповідальної особи за прийом документів – (0455) 21247 (Рудя І.Л.)

Подані пропозиції розглядаються Органом управління протягом 15-16 червня 2017 року.

Жеребкування буде проведено 19 червня 2017 року об 11:00 у приміщенні відділу культури і туризму за адресою: 16100, Чернігівська обл. смт Сосниця, вул.Б.Хмельницького, 28.