Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на завідуючого краєзнавчого музею ім.Ю.С.Виноградського, смт Сосниця

26 квітня 2017

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», Відділом культури і туризму оголошено конкурс на посаду:

Завідуючий краєзнавчим музеєм ім.Ю.С.Виноградського.

Адреса: смт.Сосниця, вул.Виноградського,35.

Керуючись частинами четвертою і шостою статті 21-3 Закону України «Про культуру» Відділ культури і туризму розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду керівника закладу культури.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

- незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

- члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

- члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

- є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

- відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування подає в відділ культури і туризму райдержадміністрації на паперових та електронних носіях до 22.05.2017р:

- лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії.

- до листа додаються заява та анкета, за формами, що додаються.

- копія статуту громадської організації, завірена належним чином.

Зразок заяви та анкети кандидата на включення до складу конкурсної комісії.

Зазначені документи у встановлений строк надсилаються на поштову адресу Відділу культури і туризму: 16100, Чернігівська обл., смт Сосниця, вул. Б.Хмельницького, 28, та електронну скриньку sosnitsa@cult.gov.ua Контактний телефон відповідальної особи за прийом документів – (0455) 21247 (Рудя І.Л.) Подані пропозиції розглядаються Органом управління протягом 23-24 травня 2017 року.

Жеребкування буде проведено 25 травня 2017 року об 11:00 у приміщенні відділу культури і туризму за адресою: 16100, Чернігівська обл. смт Сосниця, вул. Б.Хмельницького, 28.