back

В останню путь провели захисника Батьківщини

25 квітня 2017

25 квітня жителі смт Сосниця, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськість району та військові побратими провели в останню путь солдата 2 механізованої роти 1 механізованого батальйону 72 механізованої бригади Збройних Сил України Амірова Руслана Алієвича, який загинув від кулі снайпера під час виконання службового обов’язку у зоні антитерористичної операції, відстоюючи свободу, незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України.

Він був одним із тих, хто пішов служити в лави Збройних Сил України за контрактом і до кінця виконував свій обов’язок захисника Вітчизни.

Жителі селища з державними прапорами та траурними стрічками, вінками і квітами в руках скорботно, не стримуючи сліз, проводжали в останню путь свого земляка. Сотні громадян, ніби почесна варта, по обидва боки дороги від церкви і аж до кладовища проводжали померлого захисника України в останню путь.

Священнослужителі місцевих церков відслужили заупокійну літургію за загиблим героєм. І під прощальний військовий салют труну передали землі…