Сосницька РДА
  Анонси

     Назад

  <p align=center><b><i>Семінар для державних службовців та представників місцевого самоврядування</i></b></p>

  Спеціалістами Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, у Сосницькому районі 20 квітня було проведено тематичний короткотерміновий семінар-тренінг для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів виконавчої влади та інших категорій слухачів.


  Участь в роботі семінару «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України» взяли працівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, районної ради, сільські голови та секретарі сільських рад.


  В рамках семінару слухачам було роз’яснено новації в законодавстві. Заступник директора Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, магістр державної служби Петро Підгайний пояснив основні аспекти Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» .


  Про нововведені підзаконні нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України та Нацдержслужби України щодо практичних питань проходження служби в органах місцевого самоврядування відповідно до вимог законопроекту про службу в органах місцевого самоврядування надав докладні пояснення заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м.Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, магістр державної управління Валентин Дубок.

  По закінченні семінару бажаючі змогли отримати фахові відповіді на питання, що їх цікавили.

  Сектор інформаційної діяльності
  та комунікацій з громадськістю
  апарату райдержадміністрації

  Назад

   

  16 Квітня 2018 08:13
  06 Квітня 2018 08:39
  30 Березня 2018 12:28
  05 Січня 2018 09:58
  20 Грудня 2017 08:45
  07 Грудня 2017 14:14
  17 Листопада 2017 09:06

  Як Ви оцінюєте Президентські реформи?