Сосницька РДА
  Анонси

     Назад

  <p align=center><b><i>Роковини загибелі Богдана Назаренка</i></b></p>

  Рівно рік тому 15 березня 2016 роу у зоні проведення антитерористичної операції поблизу міста Волноваха що в Донецькій області обірвалося життя нашого земляка Богдана Назаренка.


  Сьогодні, до перших роковин смерті бійця Збройних Сил України уродженця Сосниці Богдана Назаренка, відбувся пам'ятний захід та відкриття меморіальної дошки загиблому. Година пам'яті проходила біля приміщення Сосницької гімназії ім.О.П.Довженка, на фасаді якої було встановлено меморіальну дошку Богдану Назаренку. Вшанувати пам'ять героя на подвір’ї навчального закладу зібралися рідні і близькі покійного, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, районного військового комісаріату, члени районних громадських організацій, учні та вчителі Сосницької гімназії ім.О.П.Довженка, студенти та викладачі Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку, небайдужі жителі селища.


  Ведучі заходу, з болем у голосі говорили про несправедливу неоголошену війну, яка чорною хмарою нависла над українським Донбасом, і яка уже забрала життя понад кількох тисяч українських воїнів, серед яких і наші земляки Анатолій Сокирко, Олександр Бєлокуров та Богдан Назаренко.


  Звертаючись до присутніх, заступник голови районної державної адміністрації Олег Трамана закликав пам'ятати якою високою ціною дістається мир і спокій на нашій землі, усвідомлювати як багато зробили і роблять для цього українські воїни, в тому числі і наші земляки, цінувати їх мужність і жертовність та назавжди зберегти пам'ять про загиблих воїнів.


  Слова подяки батькам та теплі спомини про земляка-захисника цього дня також висловили районний військовий комісар Віталій Щербатенко, Сосницький селищний голова Андрій Портний, директор Сосницької гімназії ім.О.П.Довженка Тамара Чепурна.
  Учасники заходу поклали квіти до щойновідкритої меморіальної дошки Богдану Назаренку, а також вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблого земляка та усіх патріотів, що віддали життя за Україну.

  Сектор інформаційної діяльності
  та комунікацій з громадськістю
  апарату райдержадміністрації

  Назад

   

  18 Травня 2018 08:56
  10 Травня 2018 15:59
  16 Квітня 2018 08:13
  06 Квітня 2018 08:39
  30 Березня 2018 12:28
  05 Січня 2018 09:58
  20 Грудня 2017 08:45
  07 Грудня 2017 14:14
  17 Листопада 2017 09:06

  Як Ви оцінюєте Президентські реформи?