Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sosadm.cg.gov.ua/old
back

Напередодні святкування жіночого дня в районному Будинку культури відбулися урочисте засідання та святковий концерт

09 березня 2017

В фойє РБК милувала око виставка «Руками створена краса» де були представлені рушники з музею Ю.Виноградського, вишивані сорочки, серветки та рушники І.П. Молодченко, портрети та вироби Миколи і Тетяни Довгань та різнобарв’я виробів з Будинку школярів. На вході хлопчики з танцювального колективу «Мозаїка» районного Будинку школярів вітали представниць жіночої статі першими весняними квітами –котиками.

Концерт колективів художньої самодіяльності був різноплановий. Багато було інструментальних та танцювальних номерів, вокальних творів. Хвилини радості присутнім дарували жіночий вокальний ансамбль та хоровий колектив ветеранів війни та праці районного Будинку культури, вокально-інструментальний ансамбль дитячої музичної школи, солісти та ін.

Розпочала свою роботу «Криничанська світлиця» розташована на другому поверсі районного Будинку культури. Багато речей старовини та ужиткового мистецтва поприносили учасники аматорського народного фольклорного колективу «Криниці» та небайдужі жителі району. Ініціатором створення «Світлиці» є заслужений працівник культури України Ганна Кузьменко, яка виношувала в собі дуже давно ідею створення і збирала речі з усього району.