Сосницька РДА
Анонси


















Сільгосппідприємства

Назад


п/п
Назва сільськогосподарського підприємства, установи, організаціїКерівникТелефон
1 ТОВ «Прогрес»
16110, с.Авдіївка
Лазаренко Григорій Іванович 2-61-43
2-61-35
2 ПСП «Полісся»
16154, с.Долинське
Швед Микола Дмитрович 2-30-42
2-35-57
3 СТОВ «Надія»
16140, с.Конятин
Іващенко Віктор Іванович 2-57-43
2-57-88
4 ПСП ім.О.П.Довженка
16100, смт Сосниця, вул.Марка Полторацького,б.1
ВАТ «Сосницький райагрохім»
16100, смт Сосниця, вул.Чернігівська,52 б
ТОВ «Успіх Мена»
Дроненко Сергій Володимирович 2-11-64
2-12-64
0(244) 2-10-83
5 СВК «Зоря»
16111, с.Шаболтасівка
Іващенко Віктор Іванович 2-61-00
2-62-45
2-62-58
6 ПСП «Бутівське»
16152, с.Бутівка
Горда Олександр Вікторович с.р. 2-36-42
7 СТОВ «Пролісок»
16151, с.Кнути
Швед Микола Дмитрович 2-43-43
8 СТОВ ім.В.Панченка
16151, с.Кнути
Швед Микола Дмитрович 2-43-83
9 СТОВ «Руднянське»
16120, с.Рудня
Єсипенко Дмитро Миколайович 2-46-23
10 ТОВ «Біотех ЛТД»
16141, с.Змітнів
Карпенко Микола Андрійович 2-33-62
11 ВАТ «Авдіївка Агрохім»
16110, с.Авдіївка
Ірха Олексій Михайлович 2-62-42
12 Аграрний ліцей
16100, смт Сосниця, вул.Чернігівська 42
Чабак Анатолій Володимирович 2-13-49
2-75-70
13«Сосницькі аграрні інвестиції»
16100, смт Сосниця, вул.Чернігівська,15
Собора Борис Петрович 2-15-67
14 ФГ «Хутірське»
16100, смт Сосниця, вул.Б.Хмельниць-кого,29, кв.2
Макаренко Михайло Григорович 2-15-70
15 ФГ «Деметра Агро»
16100, смт Сосниця, вул.Чернігівська,43, кв.14
Васюта Володимир Михайлович с.р 2-32-37
16 ФГ «Швед М.Д.»
16141, с.Змітнів
Швед Микола Дмитроич 3-01-13
17 ФГ «Шут»
16142, с.Спаське
Шут Віктор Іванович с.р 2-32-37
18 ФГ «Кутькове»
16140, с.Конятин,вул.Чернігівська7
Кутько Володимир Миколайович 2-57-43
19 ФГ «Васюк М.Б.»
16120, с.Рудня
Васюк Михайло Борисович с.р. 2-46-31
20 ФГ «Інтер-Агро-База»
16100, смт Сосниця, вул.Промислова,2а
Макуха Валерій Васильович 2-75-73
21 ФГ «Сівер»
16110, с.Авдіївка
Ященко Анатолій Ілліч 2-62-38
22 ФГ «Кириленко А.М.»
16112, с.Хлоп’яники
Кириленко Анатолій Михайлович 2-83-37
23 ФГ «Наша мрія»
16110 ,с.Авдіївка
Іващенко Віктор Іванович с.р. 2-61-98
24 ФГ «НікітенкоМ.В.»
16105, с.Загребелля
Нікітенко Михайло Водимирович 2-20-31
25 ФГ «Лани Полісся»
16142, с.Спаське
Герасименко Світлана Володимирівна 2-32-89
26 ФГ «Полісся-Агро»
16110, с.Авдіївка
Корнієнко Ігор Григорович с.р. 2-61-98
27 ФГ «Північна марка»
16110, с.Авдіївка
Ященко Олексій Ілліч с.р. 2-61-98
28 ФГ «КовпинецьФ.Ф»
16110, с.Авдіївка
Ковпинець ФедірФедорович с.р. 2-61-98
29 ФГ «Мастиське»
16141, с.Змітнів
Суржик Юрій Михайлович 2-34-05
30 ФГ «Рожок В.С.»
16140, с.Конятин
Рожок Володимир Сергійович 2-37-05
31 ФГ «Максимове»
16140, с. Конятин
Чусь Микола Іванович 2-37-38
32 ФГ «Демонтовичі»< B>
с. Кудрівка
Бак Валентина Веніаміновна 2-44-20
33 ФГ «Тагрос»
16100, М.Устя
Татаренко Григорій Іванович с.р. 2-12-92
34 ФГ «Єсипенко Д.М.»
16120, с.Рудня
Єсипенко Дмитро Миколайович 2-46-23
35 ФГ «Чорничне»
16120, с.Рудня
Попружко Микола Антонович 2-46-44
36 ФГ «Колосок»
16100, смт Сосниця
Шешин Валерій Іванович 2-14-01
37 ФГ «Мир»
16100, смт Сосниця
Новик Наталія Миколаївна 2-20-20
38 ФГ «Батог Є.А.»
16100, смт Сосниця
Батог Євгенія Андронівна 2-11-49
39 ФГ «Елітне-Базис Плюс»
16100, смт Сосниця
Клименко Павло Андрійович 2-92-48
40 ФГ «Аракс-Плюс»
16100, смт Сосниця
Амбарцумян Сос Грантович с.р. 2-12-92
41 ФГ «Дідовець В.М.»
16142, с. Спаське
Дідовець Валентина Михайлівна 2-31-15
42 ФГ «Урожай-А»
16111, с.Шаболтасівка
Ірха Олександр Васильович с.р. 2-62-14

Назад





15 Грудня 2017 15:41
07 Грудня 2017 14:14
17 Листопада 2017 09:06

Як Ви оцінюєте Президентські реформи?