<<<1 - 11 з 3327>>>


20 Листопада 2017 16:47вітання

Щиро вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

День Гідності та Свободи – це свято встановлене з метою утвердження в країні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

У перших лавах борців за нашу свободу завжди були представники молоді. Герої „Небесної Сотні” віддали своє життя за честь, свободу та гідність Української держави.

У перші дні після перемоги Революції Гідності, зранена українська земля зіткнулася

20 Листопада 2017 16:45Українська революція

100 років тому проголошено Українську Народну Республіку

20 листопада 2017 року виповнюється 100 років від дати ухвалення ІІІ Універсалу, що проголосив Українську Народну Республіку. Відтоді розпочався активний етап розбудови держави.

Події Української революції 1917–1921 років стали найважливішими з точки зору формування національної ідеї та державотворчих традицій – наш народ уперше в ХХ сторіччі створив незалежну державу, мобілізувавши національні сили. Сформована тоді ідея державної незалежності стала визначальною для українського визвольного руху. Утворенням і розбудовою Української Народної Республіки, Української Держави, Західноукраїнської Народної Республіки українці довели здатність і спроможність

20 Листопада 2017 16:40інформація

Живи та працюй в Україні: вітчизняний ринок праці потребує кваліфікованих працівників

Протягом січня-жовтня цього року до центрів зайнятості Чернігівщини звернулось понад 5 тисяч роботодавців, які подали відомості про 26 тисяч вакансій. Як повідомив заступник директора обласного центру зайнятості Сергій Роговець, кількість вакансій зросла у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 7,6%.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості області, зросла на 2,2 тисячі (10,3%) та становила майже 24 тисячі осіб. При цьому, близько 48% працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. 6 тисяч безробітних залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Як результат — кількість безробітних

20 Листопада 2017 16:37інформація

Про вимоги законодавства України стосовно створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю

Згідно ст.19, 20 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" від 21.03.1991 року №875-XII зі змінами та доповненнями та відповідно до роз'яснень Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів роботодавці, в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб самостійно:

- реєструються у відповідних відділеннях Фонду;

- розраховують кількість робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю відповідно до нормативу, встановленого ч.1 ст.19 зазначеного Закону;

- забезпечують працевлаштування осіб з інвалідністю;

- подають Звіт

20 Листопада 2017 12:32подія

Відсьогодні розпочала свою роботу новостворена громада 

Сьогодні, 20 листопада відбулася 1-ша сесія 7-го скликання новоствореної Сосницької селищної громади.

На порядку денному сесії були наступні питання:

1. По початок повноважень Сосницького селищного голови.

2. Про початок повноважень депутатів.

3. Про закріплення депутатів за округами.

4. Про обрання лічильної комісії по секретарю.

5. Про обрання секретаря селищної ради.

6. Про покладання обов'язків старости.

7. Про вчинення нотаріальних дій.

8. Про покладання обов'язків на реєстрацію/зняття з реєстрації осіб.

Щопонеділкова нарада при в. о. голови райдержадміністрації

Сьогодні в. о. голови РДА Федір Давиденко провів нараду за участю заступника голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ району.

На нараді було розглянуто основні питання життєдіяльності району: про стан проведення ремонтів об'єктів бюджетної сфери, про відзначення в районі Дня Гідності та Свободи, про проведення опалювального сезону в бюджетних установах, про стан справ із проплатою платежів, про заплановані  заходи на поточний тиждень і ін.

По всім із порушених питань

17 Листопада 2017 16:34вітання

Шановні працівники сільського господарства, дорогі земляки !

Цієї неділі ми відзначатимемо одне чи не з найголовніших професійних свят– День працівників сільського господарства, свято тих, хто розумом і руками, душею і серцем щодня робить усе можливе, аби на величезному столі України були хліб і до хліба. За доброю селянською традицією це свято стало своєрідним підсумком хліборобського року.

У непростих умовах сьогодення, окрім професіоналізму, працьовитості та самовіддачі, вам доводиться ефективно застосовувати і комерційний талант, і ділову ініціативу, і основи сучасного менеджменту, аби долати найбільші перепони та найскладніші умови ринку.

Нехай не переводиться селянський рід на українській

17 Листопада 2017 16:05інформація

IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»

23 листопада 2017 р. у м. Києві в готелі «Прем’єр Палац» Держенергоефективності проводитиме широкомасштабний спеціалізований публічний захід - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості».

Енергонезалежність – незмінний курс України. На цьому шляху здійснюються реформи у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. За останні 3 роки завдяки послідовним діям Уряду удосконалено законодавство та запроваджено низку стимулів для залучення інвесторів. У результаті близько 800 млн євро інвестовано в українські

17 Листопада 2017 15:40інформація

25 листопада в Україні розпочинається акція "16 днів проти насильства"

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Щорічна акція “16 днів проти насильства” (25 листопада – 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції

17 Листопада 2017 14:26з нагоди свята

З нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства

19 листопада працівники сільського господарства України відзначатимуть своє професійне свято. У переддень свята в районі відбулися заходи з нагоди вшанування праці аграріїв.

З вітальними словами до учасників зібрання звернулися в. о. голови районної державної адміністрації Федір Давиденко і заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк.

«Післязавтра ми відзначатимемо одне чи не з найголовніших професійних свят– День працівників сільського господарства, свято тих, хто розумом і руками, душею і серцем щодня робить усе можливе, аби на величезному столі України були хліб і до хліба. За доброю селянською традицією це

17 Листопада 2017 12:36актуально

Урядова ініціатива захисту бізнесу підтримана

Учора, 16 листопада, Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування», підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра України.

Законопроект входить у пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%. Напередодні голосування урядові ініціативи підтримали представники ділових кіл країни. Бізнес-асоціації визнали документ вкрай актуальним і здатним стати ефективним інструментом поліпшення

<<<1 - 11 з 3327>>>