<<<1 - 11 з 3837>>>


26 Квітня 2018 17:02інформація

В райдержадміністрації  відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей

Всім відомо що, кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм. Саме цими чинниками керується робота членів районної комісії з питань захисту прав дитини.

Днями на черговому засіданні  комісії з питань захисту прав дитини були розглянуті питання щодо права дітей, та загалом родини, яка опинилась в складних життєвих обставинах. Розглядалося питання про доцільність позбавлення батьківських прав громадянки П., що мешкає в селі Вільшане.

В ході засідання начальник служби

25 Квітня 2018 14:54інформація

Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання Колегії під головуванням в.о. голови РДА Федора Давиденка.

Про хід виконання бюджету за підсумками І кварталу 2018 року та про зміни до Програми фінансової підтримки діяльності фінансового управління Сосницької районної державної адміністрації Чернігівської області на 2018 рік проінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентин Очередько.

Обговорено також і актуальне наразі питання – підготовка і проведення оздоровчої компанії 2018 року. По даному питанню виступила Наталія Перфільєва - завідувач сектору у справах сім’ї,  молоді і спорту райдержадміністрації та начальник відділу

25 Квітня 2018 08:48інформація

Навчальні заклади мають перетворитися на новий освітній простір

Реформа децентралізації показує наочний результат, зокрема і у сфері освіти. Сьогодні ми маємо декілька основних блоків завдань. Це розбудова мережі опорних шкіл, запровадження з 1 вересня в усіх школах Нової української школи з одночасною розбудовою Нового освітнього простору, а також розвиток інклюзивного навчання. Серед завдань також забезпечення шкіл новим обладнанням, автобусами, будівництво інфраструктури навколо опорних шкіл тощо. Про це зауважив сьогодні під час селекторної наради щодо реформування освіти в умовах децентралізації Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

25 Квітня 2018 08:35інформація

В.о. голови РДА Федір Давиденко взяв участь у роботі розширеного засідання Колегії облдержадміністрації.

Проведення оздоровчої компанії 2018 року, про   готовність закладів дитячого оздоровлення та відпочинку області  зустріти дітей вже з першого червня. Про це йшлося 24 квітня на розширеному засіданні колегії при облдержадміністрації, роботою якого керував голова ОДА Валерій Куліч.

За інформацією директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніни Лемеш, в області цьогоріч прийме дітей 21 позаміський заклад оздоровлення та відпочинку, 458 закладів з денним перебуванням та 2 наметові містечка.

 

Особлива увага при підготовці

24 Квітня 2018 08:21Президент України

Президент: Отримання Українською Православною Церквою Томосу про автокефалію викличе величезний підйом національного духу

«Я абсолютно переконаний, що рішення про отримання Українською Православною Церквою Томосу про автокефалію викличе величезний підйом українського національного духу. Ми маємо всі відповідально діяти для того, щоб це відбулося», - сказав Президент Петро Порошенко під час участі у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Президент наголосив, що у справі підтримки створення Української Помісної Православної Церкви потрібні три речі: «Єдність задля

23 Квітня 2018 16:44інформація

У пам'ять про Руслана відкрито меморіальну дошку

у гімназії де він навчався  

Сьогодні у гмназії ім О.П.Довженка відбувся захід в пам’ять про колишнього учня цього закладу Руслана Амірова. Перед учнівською молоддю та всіми присутніми зі щирими словами, нестримуючи сліз, виступив класний керівник Руслана Валентин Мідько.  Також до слова запросили районного військового комісара Віталія Щербатенка, матір Руслана та інших. Під жалобний гімн Майдану "Гей, пливе кача" було відкрито пам’ятну дошку на фасаді гімназії. Учасники АТО, учнівська молодь, педагогічний колектив та громадськість поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували пам'ять Руслана.

 
23 Квітня 2018 15:48інформація

Там, де тепер навіки поселилась скорбота і світла пам'ять про загиблих воїнів АТО, а саме біля каплички, що у центральному парку селища  відбувся мітинг – реквієм у пам'ять про загиблого рік тому воїна АТО Руслана Амірова.

Перед присутніми виступив селищний голова Андрій Портний та теплим і добрим словом згадав і про Руслана Амірова і про інших наших  героїв, які віддали своє життя на неоголошеній війні. Андрій Дмитрович висловив слова підтримки матері Руслана і зауважив, що подібні заходи на знак шани та світлої пам’яті захисників проводити -  це святий обов’язок. А також наголосив, що проводитимуться вони постійно і кожен, хто прийде вшанувати  пам'ять і покласти квіти,

23 Квітня 2018 13:56інформація

Діяльність органів влади

Сьогодні, 23 квітня в.о  голови районної державної адміністрації Федір Давиденко  провів щопонеділкову нараду по обговоренню соціально – економічих  та суспільних аспектів життєдіяльності району.

 Увага присутніх була зосереджена на робочих питаннях   медичних   закладів району, зокрема обговорено про нововведення медичної реформи – підписання декларацій, також обговорено про усунення проблем, нещодавно спричиненні  буревієм, а саме ремонт покрівлі  медзаклад.

Обговорено про роботу у сфері культури, освіти, діяльність в галузі сільського господарства, соціального захисту населення, фінансового відділу райдержадміністрації

23 Квітня 2018 13:08інформація

Сьогодні минає рік відтоді як внаслідок снайперського вогню і отриманого поранення, несумісного із життям, у районі міста Авдіївка Донецької області загинув наш земляк Руслан Аміров.

Сосниччина втратила енергійного, доброго, чуйного молодого хлопця, адже йому було всього лише 25, а натомість отримала вічну пам'ять і скорботу в образі одного із героїв нашого часу  - учасника АТО Руслана Амірова.

У серцях рідних, близьких, сусідів, друзів, знайомих, вчителів і просто мешканців нашого краю назавжди залишиться біль і смуток непоправної втрати. Руслан був надійною опорою для матері, яка виховувала єдиного сина  сама і зуміла привити йому найцінніші якості героїзму, людяності і патріотизму.

Пам’ять про Руслана Амірова  буде з нами, і скільки б часу не минуло, пам’ятати  будемо завжди. Нехай свята Українська

23 Квітня 2018 09:11інформація

Сосниччина за чисте довкілля!

Вже стало доброю традицією кожної весни проводити по всій Україні акцію з благоустрою «За чисте довкілля». Наш Довженківський край не є винятком. Тому   напередодні Дня довкілля в районі організовано та проведено заходи з благоустрою та озеленення селища та населених пунктів району. 

Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, трудові колективи підприємств, установ та організацій всіх форм власності працювали на закріплених територіях.

Жителі району також наводили лад на подвір’ях і біля власних будинків, висаджували дерева, облаштовували квітники. До участі у проведенні акції «За чисте довкілля» залучалися комунальні

19 Квітня 2018 16:27інформація

Прес - тур "Перші кроки розвитку Сосницької селищної ОТГ"

18 квітня Чернігівське регіональне відділення Асоціації міст України організувало прес-тур до Сосницької об’єднаної територіальної громади на тему: «Перші кроки розвитку Сосницької селищної ОТГ».

В

<<<1 - 11 з 3837>>>