<<<1 - 11 з 4041>>>


21 Вересня 2018 16:05вітання

Вітання Президента України жителям Чернігова із Днем міста

 

Шановні чернігівці!

Прийміть мої щирі вітання з Днем міста і з 75-ю річницею вигнання нацистських загарбників.

Центр одного з найбільших князівств Київської Русі, а пізніше – героїчного козацького полку, губернії та області, Чернігів завжди був осередком духовного, громадського та культурного життя, містом патріотів, які високо цінували й активно розвивали українську освіту та культуру, а в часи небезпеки мужньо й непохитно ставали на захист рідної землі.

Сучасний Чернігів – це північна фортеця України, обласний центр, що разом з країною прямує шляхом євроінтеграції, змінює й осучаснює своє обличчя, не втрачаючи при цьому своєрідності.

21 Вересня 2018 14:48до відома

Щодо поширення та стабілізації  сказу серед тварин 

Сосницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області повідомляє про початок осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Чернігівській області з метою недопущення поширення та стабілізації сказу серед тварин, виконання плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб тварин та Наказу головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області від 10.09.2018 року №414 «Щодо організації заходів із проведення осінньої компанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин».

Вакцинація на території Сосницького

21 Вересня 2018 12:00подія

Призначення головного лікаря Комунального лікувально-профілактичного закладу «Сосницька центральна районна лікарня»

Сьогодні, 21 вересня, в приміщенні Сосницької центральної районної лікарні в. о. голови районної державної адміністрації Федір Давиденко та заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк представили головного лікаря Комунального лікувально-профілактичного закладу «Сосницька центральна районна лікарня» Сосницької районної ради – Дємідкіна Олександра Олександровича.

Керівники району побажали Олександру Олександровичу та працівникам Сосницької центральної районної лікарні успіхів, згуртованої та плідної праці, направленої на розвиток медицини в районі, та забезпечення

20 Вересня 2018 12:37конкурс

Засідання конкурсної комісії на посаду головного лікаря

Сьогодні відбулось третє засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного лікаря КЛПЗ "Сосницька ЦРЛ" Сосницької районної ради. 

Протокол проведення засідання конкурсної комісії додається.

Протокол №3

Відеозйомка проведення третього засідання конкурсної комісії додається.

Конкурсна комісія на  головного лікаря Сосницької ЦРЛ 20.09.2018 року - виступ Дємідкіна О.О. (ч. 1)  https://youtu.be/VvCNMuHbxk0

Конкурсна комісія на  головного лікаря Сосницької ЦРЛ 20.09.2018 року - виступ Дємідкіна О.О. (ч. 2)  https://youtu.be/n5RQ_02iWsE

19 Вересня 2018 11:18актуально

Чернігівщина отримала перші «пакунки малюка»

З початку місяця до областей України почали надходити «пакунки малюка» для передачі породіллям.

Двісті наборів для новонароджених отримала і Чернігівщина (потреба на вересень — майже 600 комплектів). Як повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Олег Русін, наразі триває робота з доставки пакунків жінкам, які народили дитину та були виписані з пологових будинків у першій половині вересня цього року.

Загалом до області впродовж вересня–грудня має надійти близько двох з половиною тисяч таких комплектів. Їх розподілятимуть пропорційно між пологовими будинками, аби вручати безпосередньо у медичних закладах.

Нагадаємо, «пакунок

18 Вересня 2018 16:14інформація

Президент увів в дію рішення РНБОУ щодо припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 вересня 2018 року «Про Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією».

Відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України підтримано пропозиції Міністерства закордонних справ України щодо припинення Україною дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, підписаного 31 травня 1997 року.

Міністерство закордонних справ України має заявити Російській Федерації про бажання України

18 Вересня 2018 14:56актуально

Уряд представив бюджет розбудови країни

Кабінет Міністрів України виконав вимоги Бюджетного кодексу, за якими проект бюджету на наступний рік має бути поданий в Парламент до 15 вересня. 14 вересня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував документ на засіданні Уряду, після чого проект головного кошторису країни був переданий до Верховної Ради. 

 

Збалансований бюджет

Уряд запланував стабільне зростання вітчизняної економіки. За два роки номінальний ВВП зросте майже на 1 трильйон гривень. Наступного року інфляція має зменшитися з 9,9% запланованих на цей рік до 7,4%. Доходи Держбюджету-2019 сягнуть майже 1,3 трильйона гривень.

Одним із головних завдань у забезпеченні макроекономічної стабільності

18 Вересня 2018 14:31подія

Сосниччина відзначила 75-ту річницю визволення від нацистських загарбників

18 вересня 2018 року  відбулись урочистості, присвячені 75-й річниці визволення  Сосниччини від  нацистських загарбників.

Урочисті заходи розпочалися з покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків воїнам, які загинули в роки ІІ Світової війни за участю в. о. голови райдержадміністрації Федора Давиденка, заступника голови районної ради Геннадія Смаглюка, керівника апарату райдержадміністрації Миколи Єсипенка, голови Сосницької селищної ради Андрія Портного, керівників установ та організацій Сосниччини.

Віддавши шану пам’яті визволителів, керівники району взяли участь

18 Вересня 2018 08:00вітання

Вітання голови райдержадміністрації із 75-ю річницею визволення Сосниччини від нацистських   загарбників

 

Шановні ветерани, учасники бойових дій та партизанського руху,  діти війни!

Щиро вітаю всіх вас із 75-річницею  визволення Сосниччини від нацистських   загарбників.

18 вересня назавжди увійшло в нашу історію. Ми вдячні попереднім поколінням, які залишили нам у спадок чисельні історико-архітектурні  пам’ятки, духовну скарбницю, з  якої ми черпаємо сили й наснагу. Безперечно, найближчим серцю куточком у світі для кожного з нас завжди була й залишиться рідна батьківська земля.

17 Вересня 2018 15:52інформація

 

Запрошуємо до участі у конференції «Розумовські зустрічі»

13 – 14 грудня 2018 р. в Чернігові та Ніжині проходитиме VІІ міжнародна науково-практична конференція «Розумовські зустрічі». Організатори – Чернігівський центр підвищення кваліфікації, Сіверський інститут регіональних досліджень, Ніжинський державний університет ім. Миколи Гоголя за підтримки фонду Ганса Зайделя, Чернігівської облдержадміністрації та обласної ради. Цього року зустрічі проходитимуть за п’ятьма напрямками (дискусійними панелями):

  • реформа місцевого самоврядування в Україні: здобутки, проблеми, загрози;
  • сільський розвиток: концептуальні підходи та успішні практики;
  • транскордонне співробітництво
17 Вересня 2018 15:12інформація

Відбулася нарада з питань оподаткування земельним податком лісових земель

Сьогодні, 17 вересня, за участю в.о.голови районної державної адміністрації Федора Давиденка відбулась  нарада з представниками державних  лісогосподарських підприємств, голів сільських рад щодо оподаткування земельним податком лісових земель.

Нагадаємо, з 15.08.2018 року набрав чинності Закон України від 10.07.2018 № 2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств». Цим Законом внесені зміни до ст.273, відповідно до яких передбачається оподаткування земельним податком лісових земель.

<<<1 - 11 з 4041>>>