<<<1 - 11 з 2933>>>


23 Березня 2017 09:26анонс

<p align=center><b><i>Обласний фестиваль-конкурс української патріотичної пісні та поезії</i></b></p>

28 квітня 2017 ріку в Кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді за адресою м.Чернігів вул.Магістрацька,3 відбудеться Чернігівський обласний фестиваль-конкурс української патріотичної пісні та поезії часів Революції Гідності та АТО «ЯНГОЛИ СВІТЛА».

Фестиваль ставить на меті: популяризацію авторських пісенних та поетичних творів національно-патріотичного спрямування, а також творів, які оспівують звитягу, мужність та подвиги наших воїнів-оборонців періоду Революції Гідності та АТО, виховання у підростаючого покоління любові

23 Березня 2017 08:07актуально

<p align=center><b><i>До уваги суб’єктів Е-декларування!</i></b></p>

З 1 січня 2017 року розпочався другий етап подачі декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який триватиме до 1 квітня цього року.

За попередніми підрахунками експертів Національного агентства з питань запобігання корупції, кількість суб’єктів декларування збільшиться до одного мільйона осіб. У зв’язку

22 Березня 2017 12:33подія

<p align=center><b><i>Обговорено перспективи розвитку спорту в районі</i></b></p>

Сьогодні, 22 березня, за участі заступника голови районної державної адміністрації Олега Трамани та селищного голови Андрія Портного, відбулось засідання робочої групи з розвитку футболу в районі.

Підчас засідання робочої групи розглядались питання діяльності Сосницької районної громадської організації «Федерація футболу» щодо розвитку та популяризації в районі футболу, а також функціонування

21 Березня 2017 08:59подія

<p align=center><b><i>До 100-річчя початку Української революції</i></b></p>

В рамках заходів до 100-річчя початку Української революції 1917-1921 років, 20 березня в літературно-меморіальному музеї О.П.Довженка відбулась зустріч з місцевим краєзнавцем та викладачем історії Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку Віталієм Литвиненком.


Сосниччани, що цікавляться історією рідного краю та українського державотворення, з інтересом вислухали розповіді Віталія Литвиненка про український національно-патріотичний рух в Російській імперії та події Української революції 1917-1921 років.


Цього

21 Березня 2017 08:10спартакіада

<p align=center><b><i>Чернігівщина долучається до Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»</i></b></p>

Цьогоріч уже вп’яте в країні стартує спартакіада серед потерпілих на виробництві осіб. Організатором спортивних змагань для «сильних духом» традиційно виступив Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Мета заходу – залучення людей, які зазнали профзахворювань та фізичних ушкоджень на виробництві, до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній

20 Березня 2017 08:52актуально

<p align=center><b><i>Поступ енергетичної незалежності: Чернігівщина вироблятиме ще понад 3,5 «зелених» мегават</i></b></p>

Зменшення обсягів споживання імпортної, забруднюючої довкілля та не відновлювальної сировини для генерації теплової і електричної енергії – одне із стратегічних завдань розвитку України і Чернігівщини зокрема. Черговим кроком його реалізації має стати спорудження на півдні області ще двох комплексів виробництва електроенергії з біогазу.

Про це йшлося на нещодавній зустрічі голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча з

20 Березня 2017 08:50конкурс

<p align=center><b><i>Всеукраїнський конкурс “Кращий державний службовець” у 2017 році</i></b></p>

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 Сосницькою районною державною адміністрацією оголошується проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”.

Конкурс проводиться з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Докладніше

20 Березня 2017 08:34актуально

<p align=center><b><i>Подати заяву через інтернет, одружитися за добу та не ставити штамп у паспорті – шлюбні новації в Україні</i></b></p>

З кожним роком Україна все більше відходить від застарілих правових норм обслуговування населення. Реформується та наближається до європейських стандартів система надання медичних, освітніх, соціальних послуг. Важливо, щоб зміни у країні відповідали інтересам, менталітету та швидкому темпу життя сучасного суспільства.

Щоб полегшити життя українцям, урядовці вирішили скоригувати і процедуру реєстрації актів цивільного

17 Березня 2017 11:39подія

<p align=center><b><i>Квіти до погруддя учасника подій українського державотворення початку ХХ століття</i></b></p>

Сьогодні, 17 березня, в рамках заходів до сторіччя початку Української революції 1917–1921 років, відбулося покладання квітів до погруддя видатного українського кіномитця, письменника та драматурга, безпосереднього учасника подій українського державотворення початку ХХ століття Олександра Довженка.


Цього дня вшанувати видатного земляка та всіх учасників української революції до літературно-меморіального музею О.П.Довженка завітали члени колегії районної державної адміністрації та президії районної ради, представники громадських організацій Сосниччини, місцевих засобів

17 Березня 2017 08:12українська революція

<p align=center><b><i>100 років тому утворено Українську Центральну Раду</i></b></p>

У березні 2017 року виповнюється 100 років від початку Української революції 1917–1921 років — одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу у ХХ столітті. Ця доба була вершиною національно-визвольної боротьби, відродження української нації.

Українська революція 1917–1921 років розпочалася в умовах революційних потрясінь, які охопили Російську

16 Березня 2017 13:36подія

<p align=center><b><i>Новації патріотичного виховання школярів</i></b></p>

В Сосницькій гімназії ім.О.П.Довженка почала роботу кімната Слави та пам’яті. В цьому імпровізованому пришкільному музеї славетної та трагічної історії українського народу та нашого краю зокрема. Також в кімнаті Слави та пам’яті представлені реферат орні та проектні роботи гімназистів, методичні розробки виховних та інформаційно-просвітницьких заходів що проходили в гімназії. Тут же діє

<<<1 - 11 з 2933>>>